Degra 100 mg

Degra 100 Mg

Satış Fiyatı : 165 TL

Degra 100mg Penisteki Damar Yollarını Genişleterek Aktivite Sırasında Penisin Sertleşmesini Sağlamaktadır. Gece Aktivitenizin Daha Uzun Sürmesini Sağlayan Degra 100mg ile Saatlerce Sert Kalmanızı Sağlamaktadır.

Kullanım Şekli

+ Aktiviteden 1 Saat Öncesinde Bir Bardak Su ile Tüketilir.

+ Hafif Aç Karına Tüketilmelidir.

+ Aşırı Yağlı Yemeklerden Sonra Tüketilmemesi Önerilir.

Etkileri 

+ 24 Saat Etki Süresi Vardır

+ Penise Giden Kılcal Damarların Kan ile Dolmasını Sağlayarak Penise Giden Kan Akışını Hızlandırmaktadır.

+ Sağlıklı ve Uzun Süreli Aktivite Yaşamanızı Sağlamaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ 24 Saat İçinde Sadece Bir kez Kullanılmalıdır.

+ Alkol ile Tüketilmemesi Önerilir.

+ Kalp Rahatsızlığı Yaşayan Bireyler Doktor Kontrolü Altında Kullanmalıdır

Degra 100 Mg, erkekler tarafından cinsel iktidarsızlık olduğu zamanlar da kullanılmaktadır. Erkeklerde cinsel iktidarsızlık, penisin sertleşememesi ve cinsel heyecan duyulmaması şeklinde yaşanmaktadır. Bir erkek cinsel olarak uyarıldığı zaman penisine kan akışı artar ve bu da ereksiyonu sağlar. Bu durumda degra ne işe yarar? İlaç enzimlerini kontrol eder, kasları gevşetir, kan akışını ve ereksiyonun korunmasını sağlar. Ayrıca ilaç pulmoner arteriyel hipertansiyon gibi rahatsızlıkların tedavisi için hem erkek hem de kadınlarda kullanılmaktadır. Kan akışını hızlandırdığı ve artırdığı için bu ilaç tedavilerde kullanılmaktadır. Penisin en doğal haliyle sertleşmesini sağlayan Degra siparişi için web sitemizi kullanabilir ya da Degra fiyatları konusunda detaylı bilgi temin edebilirsiniz.

Degra’nın Kullanım Şekli Nasıl Olmalı?

Degra 50mg ve Degra 100mg şeklinde satılmaktadır. Kullanımı için doktorunuza danışabilir ve ondan yardım alabilirsiniz. Doktorunuzun belirttiği zamanlarda ve dozlarda kullanabilirsiniz. Bunun dışında genel olarak ilacı şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • Yemek yerken veya yemek sonrası kullanıma uygundur. Yemek yerken kullanırsanız ilacın etki gösterme süresi uzayabilir.
 • Doktorunuz aksini söylemedikçe dozları 4 ile 6 saat arayla almaya dikkat ediniz. Genellikle doktorlar tarafından günde 1 doz alınması tavsiye edilse de farklı durumlar yaşanabilir. Düzenli bir kullanımda her gün aynı saatte almaya özen gösteriniz.
 • Degra 100 mg etki süresi aslında değişkenlik göstermektedir fakat iyi bir etki istiyorsanız cinsel birliktelikten bir saat önce almanızı tavsiye ederiz. Genellikle cinsel aktivitelerden önce alınması için önerilen doz 100mg’dır.
 • Kullanımında günlük dozunuzu almayı unuttuysanız bunu ertesi güne yansıtıp 2 doz şeklinde almayın. Günlük kullanıma geri dönün ve onu devam ettirin.

Degra kullanıcı yorumları içerisinden okuduklarımıza göre ilacın etki süresi genelde 2 saattir. İlacın kullanımından sonra 4 saat ve daha uzun süren ereksiyonlarda mutlaka bir doktora görünmelisiniz. İlacı satın almadan önce yazının sonunda bulunan Degra fiyat bilgilerini kontrol ediniz. Doz kullanımı için doktordan bilgi alabilirsiniz çünkü her zaman 50 mg veya 100 mg şeklinde bir kullanım olmamaktadır.

Kimler Degra Kullanmamalı ya da Dikkat Etmeli?

llanabilecek veya kullanamayacak kişiler bulunmaktadır. Cinsel iktidarsızlık ilaçlarında da bu durum geçerlidir diyebiliriz. Degra 100mg ve 50 mg kullanımına dikkat etmesi gereken kişiler:

 • Kalp hastalığı veya kalp ritmi sorunları olan kişiler,
 • Son 6 ay içerisinde kalp krizi veya inme durumu yaşamış kişiler,
 • Yüksek tansiyon veya düşük tansiyon hastalığı olan kişiler,
 • Karaciğer veya böbreklerinde sorun yaşayan kişiler,
 • Lösemi gibi kan hücresi bozukluğu sağlayan hastalıkları olan kişiler,
 • Penisinde kalıtsal bozukluk olan kişiler mutlaka doktorlarına bu rahatsızlıkları dile getirmelidir.

Her ilaçta olduğu gibi Degra yorum ve önerilerine bakmadan ilacı kullanmamanızı öneririz.

Degra Nasıl Etki Eder?

Degra hap veya enjeksiyon şeklinde satılan bir ilaçtır fakat ülkemizde sadece hap versiyonu mevcuttur. Yukarıda belirtmiş olduğumuz kullanım şekline uygun bir biçimde ilacı kullanınız. İlaç, kan damarlarını gevşetmek için akciğerlerde bulunan PDE5 enzimi üzerinde çalışır. Bu şekilde akciğerlere kan tedarikinin artırılmasını ve kalbin iş yükünün azaltılmasını sağlar. Ayrıca Viagra, Degra 100 ve 50 mg haplar Sadece penisin ereksiyon haline gelmesini değil, ereksiyonu korumasını yani kan akışının hızlanmasını da sağlar.

İlacın içerisinde Mikrokristalin selüloz, silika hidrofobik koloidal, kroskarmeloz sodyum, magnezyum stearat, indigo karmin, sukraloz, mannitol, krospovidon, polivinil asetat, povidon, Maltodekstrin, E422 gliserol gibi bileşenler bulunmaktadır. Herhangi bir alerjik reaksiyon göstermemek için içindekiler kısmını okuyun ve doktorunuza danışın.

Degra fiyatı hakkında bilgi vermeden önce ilacın normal reçeteli ve reçetesiz olarak eczanelerde satıldığını belirtmek isteriz. İlaç Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanmamaktadır. Bu yüzden çoğu eczane de maalesef fiyatlar oldukça yüksek olabilmektedir. Yüksek fiyata Degra satın al işlemlerini yapmadan evvel web sitemizi kontrol etmenizi sizlere tavsiye ederiz.

Degra’nın Kullanımından Oluşabilecek Yan Etkiler

Degra 100mg kullanıcı yorumları ve ilaç bilgilendirmesinden edindiklerimize göre ilacın bazı yan etkileri bulunmaktadır.

 • Görme değişiklikleri veya ani görme kaybı,
 • Kulaklara çınlama veya ani işitme kaybı,
 • Baş ağrısı,
 • Göğüs ağrısı veya ağırlık hissi,
 • Kol veya omuz kısmına yayılan ağrı,
 • Mide bulantısı,
 • Nefes almada zorluk,
 • Terleme,
 • Yüzünüzün, dudaklarınızın, dilinizin veya boğazınızın şişmesi,
 • Düzensiz kalp atışı,
 • Yüzde, boyunda veya göğüste kızarıklık,
 • İshal,
 • Bayılma hissi.

Yukarıda belirtilmiş olan Degra yan etkileri içerisinden en az birine sahipseniz mutlaka bir doktora gidiniz. Ereksiyonunuz ağrılı olma durumu ile 4 saatten uzun sürme durumu olursa mutlaka bir doktora başvurunuz. Uzun süreli bir ereksiyon penise zarar verebilir ve kalıcı hasarlara neden olabilir. Doktorunuza başvurmadan Degra sipariş vermemeye dikkat ediniz.

Degra’yı Nasıl Satın Alabilirim?


Degra 100 mg yorumlar ve bilgileri okudunuz, bunun üzerine ilacı satın almaya karar verdiniz. İlaç normal reçeteli reçetesiz şekilde satılır ve internet üzerinden de satışı mevcuttur. Eğer düzenli bir kullanım için istiyorsanız öncelikle bir doktora danışmanızı ve ona göre doz ayarlaması yapmanızı öneririz. Cinsel iktidarsızlık dışındaki durum ve rahatsızlıklarda mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Degra 100mg fiyatı ile 50 mg fiyatı arasında farklılıklar olabilmektedir. 50 mg ve 100 mg arasındaki tek fark fiyat değildir. Aslına bakıldığı zaman içerik ve işleyişleri aynı şekildedir. Sadece 100 mg olan ilacın 50 mg olan ilaca göre daha güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Cinsel iktidarsızlık için kullanacak kişiler öncelikle 50 mg tabletleri deneyebilir ve eğer memnun kalmazsa 100 mg tabletlere geçebilir.

Degra fiyat 2020 için güncellenmiş olup genelde 150 TL ile 210 TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bu ilaç eczanelerde satılmaktadır. Degra 100 mg satın al şeklinde arattığınız zaman farklı sitelerde satışları olduğunu göreceksiniz. Güvendiğiniz ve bilgi verici olan bir siteden bu ilacı almanızı tavsiye ederiz. Eğer tek tek ayrıntılı fiyat isterseniz Degra fiyat tutarı 2020 yılında 200 TL üzerine çıkmıştır. Bu durum Degra 50 mg fiyat tutarı için ise 150 TL üzeridir.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | wedikalsepetim.com