Orcafil 20 mg

Orcafil 20 Mg

Satış Fiyatı : 189 TL

Orcafil 20mg 4 Adetlik Bir Üründür. Tadalafil Etken Maddelidir. Cialis ve Lifta Ürünlerinin Muadili Şeklindedir. Tüm Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı Kayıtlıdır. Her Film Tablet 20mg Tadalafil İçermektedir. Orcafil 20mg Sarı Renkli ve Damla Şeklini Andırmaktadır. Yetişkin Erkeklerde Erektil Disfonksiyon Yani Peniste Sertliğin Oluşamaması Durumlarında Kullanılmaktadır. Orcafil 20mg Ereksiyon Sorunlarını Ortadan Kaldıran Çok Güçlü Bir Üründür.

Kullanım Şekli

+ Aktiviteden 1 Saat Önce Oral Yolla Alınmalıdır.

+ Günlük Kullanım Dozajı 20mg’yi Geçmemelidir.

+ Aşırı Yağlı Yemek ve Alkol Kullanımı Sonrası Tüketilmesi Önerilmez. (Orcafilin Etki Etme Süresi Uzayabilir)

+ Cinsel İlişki Dışında Kullanmayınız.

Etkileri

+ Penisin Sertleşmesini Sağlar.

+ İlişkilerin Daha Uzun Sürmesini Sağlar.

+ Tıkalı Damar Tıkanıklıklarını Açarak Kanın Daha Hızlı Geçişine Olanak Sağlar.

+ Bireyin Özgüveninin Artmasına Yardımcı Olmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Günlük Kullanım Dozajı Açılmamalıdır (20mg)

+ Sadece Cinsel Aktivite Öncesinde Kullanılmalıdır.

+ Orcafil Kullanım Sonrası Alkol Tüketimi Yapılmamalıdır.

+ Yakın Zamanda Kalp Krizi Geçirenler ve Kalp Ritim Bozukluğu Yaşayanlar Doktor Kontrolü Altında Kullanmalıdır.

Orcafil 20 mg nedir? Bu ilaç erkeklerde erektil disfonksiyon rahatsızlığında kullanılan ilaçlardan bir tanesidir. Peniste sertleşmenin olmaması yahut sertliğin korunamaması anlamına gelmektedir. Bu kullanım yönü ile kadınlar için değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde de kullanılmamaktadır.

Orcafil kan damarlarının gevşemesini sağlar. Bu da kanın cinsel aktivite esnasında penis içine akmasına yardımcı olur. Dolayısıyla cinsel sorunlarınız yoksa ilaç etkisini göstermeyecektir. Bunun yanı sıra cinsel uyarı da yine şarttır.

Eğer ilaç kullanıldıktan sonra cinsel uyarı yaşanmazsa, Orcafil 20 mg da tek başına etki göstermez. Kişi partneri ile normal bir ilişki kurmalıdır. Bu kullanımının dışında iyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularında da reçete edilebilmektedir. Orcafil 20 mg nedir, bu bakımdan farklı kullanımlara sahip bir ilaçtır.

Orcafil 20 mg Yorumları

Birçok insan ilaçları kullanmadan önce kullanıcı yorumlarına göz atmaktadır. Bunlar, kişilerin tecrübelerini göstermektedir. Cinsel sorunlardan mustarip olanlar, buna yönelik ilaçların fiyatını, nasıl kullanıldığını ve etkisini bu yönden araştırabilmektedir.

Orcafil 20 mg kullanıcı yorumları da bu yönden sık sık sorulmaktadır. Bunlara internet üzerinden erişilebilecek olsa da dikkatli olunması şarttır. Nitekim ücretini merak ediyorsanız, eski tarihlere ait bir yorum artık geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Eğer Orcafil 20 mg kullananlar yorumları içinde kullanım metodunu araştırıyorsanız, hatalı alan kişiler yanlış yorumlarda bulunabilir. Ek olarak alerjisi olmasına karşın kullananlar, olumsuz görüşler bırakabilir.

Tüm bu sebeplerden dolayı Orcafil 20 mg yorumları dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. İlaç hakkında sorunuz varsa bunun hakkında prospektüse bakabilir ya da eczacınıza gidebilirsiniz.

Orcafil 20 mg İçinde Ne Var?

Orcafil 20 mg nedir içindekiler bakımından da kişiler tarafından sorulmaktadır. İlaç Tadarafil etkin maddesini kullanmakta olup yardımcı maddeleri aşağıda olduğu gibidir;

 1. Opadry II Sarı 31F38002 (Laktoz Monohidrat (İnek Sütü Kaynaklı), Hipromelloz, Titanyum Dioksit (E171), Polietilen Glikol/Makrogol Ve Sarı Demir Oksit (E172))
 2. Mikrokristalin Selüloz
 3. Magnezyum Stearat
 4. Sodyum Lauril Sülfat
 5. Hidroksipropil Selüloz
 6. Laktoz Anhidrus (İnek Sütü Kaynaklı)
 7. Kroskarmeloz Sodyum

Etkin maddesine ya da yardımcı bileşenlerden bir tanesine karşı hassasiyetiniz varsa, ilacın alınmaması gerekir. Orcafil 20 mg tablet ne için kullanılır özellikle cinsel sorunlar için tercih edilir. Ancak farklı kullanımları da bulunur.

Orcafil 20 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Günümüzde ilaçların sahteleri de üretilmektedir. Özellikle bu cinsel sorunlara yönelik sunulan ilaçlarda görülmektedir. Sahte bir ürünü kullanmak, sağlık sorunlarına neden olabileceği için dikkatli olunmalıdır.

Orcafil 20 mg orijinal kolay bir şekilde anlaşılabilir. Piyasada 14 veya 28 tabletlik ambalajlarda bulunmakta olup sarı renkli, damla şekilleridir. Ek olarak bandrolüne de bakılmalıdır. Bunun yanı sıra Orcafil 20 mg nedir kullanılmaması gereken bazı durumlara da sahiptir.

İlacın prospektüs bilgisinde bu durum bahsedilmekte olup bazıları şöyledir;

 1. Etkin maddesine ya da yardımcı bileşenlerinden birine karşı alerjen durumun olması
 2. Bir formda organik nitrat ya da amil nitrit gibi nitrik oksit mevcut olan ilaçların kullanılması
 3. Kontrol altına alınamayan yüksek tansiyon olması
 4. Riosiguat kullanılması
 5. Non-arteritik anterior iskemik optik nöropati sebepli görme kaybı olması
 6. Ciddi kalp rahatsızlığı olması
 7. Kontrol edilemeyen kalp-ritim bozukluğu varsa
 8. Tansiyon çok düşükse
 9. Yakın zamanda felç yaşanması
 10. Dengesiz ve değişken göğüs ağrısı bulunması
 11. Yakın zamanda kalp krizi yaşanması
 12. Cinsel birleşme esnasında göğüs ağrısı bulunması

Bunların dışında da kullanılmaması gereken durumlar vardır. İlacın prospektüs bilgisinde bunlar geçmekte olup kontrol edilmelidir.

Orcafil 20 mg Fiyatı Ne Kadar?

Orcafil 20 mg fiyatı ne kadar? Her ilacın fiyatı, kullanım öncesinde kişiler tarafından sorulmaktadır. Orcafil 20 mg, bu bakımdan fiyat olarak 239 ile 266 Türk lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak her yıl değişkenlikler görülebileceği için dikkatli olunmalıdır.

Orcafil 20 mg film tablet fiyatı güncel olarak incelenirse en yeni sonuçlara ulaşmak da mümkündür.

Orcafil 20 mg Nasıl Kullanılır?

İlaçların etkisini gösterebilmesi için doğru alınması gerekir. Bu Orcafil 20 mg için de geçerlidir. Prospektüse göre erektil disfonksiyon durumunda, cinsel faaliyetten minimum 30 dakika önce tüketilir. Aç veya tok karna almak mümkündür. Ancak greyfurt suyu üzerinde etkili olabilir. Bu nedenle dikkatli olunması şarttır.

İlaç günlük bir doz şeklinde alınmalıdır. Ancak iyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularının tedavisinde kullanım farklılaşır. Bu durumda her gün yaklaşık aynı saat geldiğinde, günde bir kere alınır. Bütün olarak, bölünmeksizin yeterli miktarda su ile içilmelidir. Şayet bir doz unutulmuşsa, dengelemek için çift doz tüketilmemelidir.

Orcafil 20 mg Yan Etkileri Neler?

Orcafil 20 mg nedir kapsamında bilmeniz gereken noktalardan biri yan etkilerinin olduğudur. Dolayısıyla dikkatli alınması gerekir. Prospektüs bilgisinde bunlar görülebilmekte olup bazıları şöyledir;

 1. Mide ağrısı
 2. Bulantı ve kusma
 3. Bulanık görme, göz ağrısı
 4. Baş ağrısı
 5. Yüzde kızarma
 6. Burun tıkanıklığı
 7. Hazımsızlık Baş dönmesi
 8. Sırt ağrısı
 9. Kas ağrıları
 10. Kollar ve bacaklarda ağrı

Bunların dışında da yan etkiler vardır. Herhangi biri yaşanırsa kısa sürede en yakın sağlık kuruluşuna gidilmelidir. Orcafil 20 mg film tablet ne için kullanılır hakkında eczacınıza danışmanız da mümkündür.

orcafil 20 mg

Sertleşme Problemlerine Orcafil 20 Mg İle Çözüm Bul

Sertleşme problemleri günümüzde her erkeğin sıklıkla karşılaştığı cinsel problemlerden bir tanesidir. Genellikle 40 yaş üstü erkeklerde ortaya çıksa da bir çok geç erkek de hayatlarının belirli dönemlerde sertleşme problemleri ile karşılaşabilmektedir.

Penis bölgesinde kılcal damarların daralmasıyla oluşan sertleşme problemi, aynı zamanda stres nedeniyle de oluşabilmektedir. Stres sebebiyle oluşan sertleşme problemleri genellikle kısa süreli olmakta ve tetikleyici sebep oradan kalksa da devam edebilmektedir. Ancak bazı durumlarda da stres ortadan kalksa bile sertleşme problemi devam edebilmektedir. Böyle bir durumda ise vakit kaybetmeden bir doktora gidilmeli ve tedaviye başlanmalıdır. Kısa sürede, sorun iyice kronikleşmeden tedaviye başlamak önemlidir. Tedaviye geç başlandığı taktirde sorun gündelik hayatı, eşler ya da partnerler arasındaki ilişkiyi ve genel psikolojik durumu olumsuz olarak etkileyebilmektedir.             

Sertleşme Problemine Doğal Çözümler Etkili mi?

Sertleşme problemlerine yönelik üretilmiş ürünler bir hayli fazladır. Bu ürünlerden bazıları doğal, bazıları da ilaç firmaları tarafından üretilmektedir. Ancak bazı insanlar doğal ürünlerin her şartta sağlıklı ve etkili olduğuna dair bir yanılgısı vardır. Bu düşünce tarzı pek de bir doğru düşünce tarzı değil. Elbette bazı ürünler, doğal olsun ya da olması sertleşme probleminde etkilidir. Ancak bu, bu ürünlerin hepsinin kullanılmasının doğru olduğu anlamına da gelmemektedir.

Diğer bir nokta da doğal ürünlerin kullanımında dikkat edilmesi gereken başka kriterlerde bulunmaktadır. Öncelikle her aktarda sertleşme problemine ve başka tür cinsel problemlere tedavi sağlayan bazı ürünler bulunmaktadır. Ancak bu ürünlerin etkileri genelde sürekli olmamakta ve bir süre sonra etkisini kaybetmektedir. Diğer yandan bu tür doğal ürünlerin etkili olabilmeleri için de bazı zamanlarda yüksek dozaj tüketilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ürünlerin tam olarak etkili ve güvenilir olduğu söylenemez.

Ancak tedavide sadece elbette doğal ürünler kullanılmamaktadır. Birçok doktorun ilk tercihleri arasında genelde doğal ürünler yeri bile almamaktadır. Bunun sebebi sertleşme problemine yönelik üretilmiş birçok tedavi edici ürün bulunmaktadır. Bunlardan birisi de ülkemizde bir hayli sık kullanılmakta olan Orcafil’dir.

Orcail 20 Mg Nedir?

Orcafil 20 mgi içeriğinde tadalafil etken maddesini ihtiva eden ve genelde erkeklerde sertleşme problemlerinde kullanılan destekleyici bir üründür. Ürünün kullanımı sonrasında sertleşme problemleri tedaviye ulaşmaktadır.

Bunun yanında Orcafil sadece sertleşme problemlerin etkili olan bir ürün değildir. Orcafil 20 mg yorumları dikkatle incelendiği zaman ürünün prostat tedavisinde etkili olduğu da anlaşılmaktadır. Birçok üroloji doktorunun da prostat problemlerinin tedavisi için Orcafil’i önerdiği de bilinmektedir.

Orcafil 20 mg ancak temel olarak sertleşme sorunlarında kullanılan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünün ana etkisi damarlar üzerindedir. Daha önce belirtildiği üzere sertleşme probleminin ana nedenlerinden bir tanesi penis bölgesine giden kılcal damarlarında daralarak kan akışına engel olması ve bölgenin kanlanmasını engellemesidir. Bunun sonucunda ise penis erekte olamaz.

Ancak Orcafi ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Orcafil içeriğindeki tadalafil etken maddesinin de yardımıyla kılcal damarları genişletir ve bu damarlardan kanın daha kolay ve hızlı bir şekilde geçmesine imkan tanır. Bunun sonucunda ise penis bölgesi kanla dolarak ereksiyon sağlanmış olmaktadır.

Ancak ürünün etkili olabilmesi için doğru kullanım gerçekleştirilmelidir.

Orcafil 20 Mg Nasıl Kullanılır?

Her destekleyici ürün kullanılma biçimi aşağı yukarı birbirine benzemektedir. Etkileri de, aynı şekilde çok farklılık göstermemektedir. Bazıları daha kısa süreli etki süresine sahipken, bazıları da daha uzun süreli bir etki süresine sahiptir. Ancak bütün destekleyicilerin ortak noktası hemen hemen aynıdır: Doğru kullanmak.

Eğer bir ürün yanlış kullanılırsa, ürünün içeriği ne olursa olsun etkisini gösteremez. Bu durum Orcafil 20 Mg içinde geçerlidir.

Ürünün etkisi, doğru kullanıldı taktirde bir hayli fazladır. Peki Orcafil, doğru nasıl kullanılabilir?

Öncelikle ürün, eğer sertleşme problemi için kullanılacaksa yapılan en büyük hata ürün alındıktan sonra cinsel aktivitenin gerçekleşmemesidir. Ürünün etkisinin tam olarak başlaması açısından cinsel aktivite önemlidir, çünkü uyarım sağlanır. Bazı insanlar genel olarak, biraz da haklılık payıyla ürünü deneme amaçlı kullanmaktadır ve bunun sonucunda ise cinsel aktivite gerçekleşmemektir.  Bunun sonucunda ise insanlar genel olarak, maalesef üründen tam verim alamamaktadır. Bu nedenle ürünü kullandıktan sonra cinsel aktivite gerçekleştirmek önemlidir.

Ürünü cinsel aktiviteden 1 saat önce, hafif aç karnına kullanmalısınız. Ürünü kullanırken su ile kullanmanız uzmanlar tarafından en çok önerilendir. Bunun nedeni suyun damarlara ulaşarak ürünün daha hızlı bir etki yapmasını sağlamasından ileri gelmektedir. Alkol ile kullanım da kullanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Öncelikle Orcafil talafil bazlı bir destekleyici olduğundan dolayı, temel olarak alkol ile kullanmak için uygundur. Eğer makul miktarda bir alkol ile tüketilirse ürünün herhangi bir zarar bulunmamaktadır. Ancak uzmanlar, buna rağmen, ürünün tam olarak etkili olabilmesi için su ile kullanılmasını önermektedirler. Alkol de damarlar üzerinde etkili bir ürün olduğundan dolayı, Orcafil ile birlikte kullanıldığından ürünün etkisini düşürebilme ihtimali bulunmaktadır.

Orcafil 20 mg etkisi ne kadar sürer sorusu da en çok sorulan sorulardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle ürünün etkisi, kullanıldıktan sonra ortalama olarak 45 ya da 1 saat içerisinden açığa çıkmaktadır. Orcafil etkisi açığa çıktıktan sonra ise ortalama olarak 36 saate kadar etkilidir. Bu nedenle ürünün bu güçlü etkisi sertleşme probleminin direkt olarak önüne geçecektir.

Orcafil daha önce de belirtildiği üzere prostat tedavisinde de kullanılabilen bir üründür. Ancak destekleyici rolünün aksine, eğer ürün prostat tedavisi için kullanılacaksa düzenli bir şekilde kullanılmalı ve doktora muayene olunması gerekmektedir. Bu nedenle, hiçbir öneri almadan ürünün prostat tedavisi için kullanılması önerilmemektedir.

Orcafil 20 Mg Yan Etkileri

Orcafil 20 mg yan etkileri en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Daha önce de belirtildiği üzere, doğal ürünler destekleyici olarak daha fazla revaç bulmaktadır. Ancak belirli bir süre sonra insanlar bekledikleri etkiyi bulamayınca Orcafil gibi ürünler kullanmaya başlamaktadırlar.

Fakat sanılanın aksine Orcafil 20 mg’ın yan etkileri bir hayli azdır ve nadiren görülmektedir. Baş ağrısı, mide bulantısı ve eklem ağrıların en sık görülen yan etkilerden olsa da bu yan etkiler genelde kendiliğinden, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan düzelmektedir. Ancak eğer şiddetli bir yan etkiyle karşılaşırsanız ve bu yan etki 4 saatte fazla sürüyorsa ise yakındaki bir sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

Orcafil 2023 20 Mg Fiyatı

Destekleyici fiyatları arasındaki fark bir hayli değişebilmektedir. Bu fiyatlardan bazıları insanlar için uygun olabilirken bazıları da pahalı olabilmektedir. Ancak her ürün de olduğu gibi Orcafil’in internet satış fiyatı da eczane satış fiyatına göre bir hayli uygundur. Orcafil 20 mg eczane fiyat 500 TL’nin üstünü bulabilmektedir.

Ancak eğer ürünü internette satın alacaksınız ürünü satın almadan önce dikkat etmeniz gereken kriterler bulunmaktadır. Orcafil’in direkt olarak sahtesi bulunmasa da birçok dolandırıcı Orafil yerine başka ürünler göndererek insanları dolandırmaktadır. Bunun önüne geçmek için ürünleri bilinen yerlerden satın almalı ve sipariş vermeden önce satıcıyla iletişime geçebilmelisiniz.

Firma olarak Orcafil 20 mg’ın satışını gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de kolay yolda sipariş vermek isterseniz web sitemizde bulunan telefon numaralarımız yardımıyla bizlerle iletişime geçebilir, hem siparişinizi verebilir hem de aklınızdaki soruları uzmanlarımıza sorarak yardım alabilirsiniz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER