Orcafil 20 mg

Orcafil 20 Mg

Satış Fiyatı : 189 TL

Orcafil 20mg 4 Adetlik Bir Üründür. Tadalafil Etken Maddelidir. Cialis ve Lifta Ürünlerinin Muadili Şeklindedir. Tüm Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı Kayıtlıdır. Her Film Tablet 20mg Tadalafil İçermektedir. Orcafil 20mg Sarı Renkli ve Damla Şeklini Andırmaktadır. Yetişkin Erkeklerde Erektil Disfonksiyon Yani Peniste Sertliğin Oluşamaması Durumlarında Kullanılmaktadır. Orcafil 20mg Ereksiyon Sorunlarını Ortadan Kaldıran Çok Güçlü Bir Üründür.

Kullanım Şekli

+ Aktiviteden 1 Saat Önce Oral Yolla Alınmalıdır.

+ Günlük Kullanım Dozajı 20mg’yi Geçmemelidir.

+ Aşırı Yağlı Yemek ve Alkol Kullanımı Sonrası Tüketilmesi Önerilmez. (Orcafilin Etki Etme Süresi Uzayabilir)

+ Cinsel İlişki Dışında Kullanmayınız.

Etkileri

+ Penisin Sertleşmesini Sağlar.

+ İlişkilerin Daha Uzun Sürmesini Sağlar.

+ Tıkalı Damar Tıkanıklıklarını Açarak Kanın Daha Hızlı Geçişine Olanak Sağlar.

+ Bireyin Özgüveninin Artmasına Yardımcı Olmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Günlük Kullanım Dozajı Açılmamalıdır (20mg)

+ Sadece Cinsel Aktivite Öncesinde Kullanılmalıdır.

+ Orcafil Kullanım Sonrası Alkol Tüketimi Yapılmamalıdır.

+ Yakın Zamanda Kalp Krizi Geçirenler ve Kalp Ritim Bozukluğu Yaşayanlar Doktor Kontrolü Altında Kullanmalıdır.

Orcafil 20 mg nedir? Bu ilaç erkeklerde erektil disfonksiyon rahatsızlığında kullanılan ilaçlardan bir tanesidir. Peniste sertleşmenin olmaması yahut sertliğin korunamaması anlamına gelmektedir. Bu kullanım yönü ile kadınlar için değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde de kullanılmamaktadır.

Orcafil kan damarlarının gevşemesini sağlar. Bu da kanın cinsel aktivite esnasında penis içine akmasına yardımcı olur. Dolayısıyla cinsel sorunlarınız yoksa ilaç etkisini göstermeyecektir. Bunun yanı sıra cinsel uyarı da yine şarttır.

Eğer ilaç kullanıldıktan sonra cinsel uyarı yaşanmazsa, Orcafil 20 mg da tek başına etki göstermez. Kişi partneri ile normal bir ilişki kurmalıdır. Bu kullanımının dışında iyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularında da reçete edilebilmektedir. Orcafil 20 mg nedir, bu bakımdan farklı kullanımlara sahip bir ilaçtır.

Orcafil 20 mg Yorumları

Birçok insan ilaçları kullanmadan önce kullanıcı yorumlarına göz atmaktadır. Bunlar, kişilerin tecrübelerini göstermektedir. Cinsel sorunlardan mustarip olanlar, buna yönelik ilaçların fiyatını, nasıl kullanıldığını ve etkisini bu yönden araştırabilmektedir.

Orcafil 20 mg kullanıcı yorumları da bu yönden sık sık sorulmaktadır. Bunlara internet üzerinden erişilebilecek olsa da dikkatli olunması şarttır. Nitekim ücretini merak ediyorsanız, eski tarihlere ait bir yorum artık geçerliliğini yitirmiş olabilir.

Eğer Orcafil 20 mg kullananlar yorumları içinde kullanım metodunu araştırıyorsanız, hatalı alan kişiler yanlış yorumlarda bulunabilir. Ek olarak alerjisi olmasına karşın kullananlar, olumsuz görüşler bırakabilir.

Tüm bu sebeplerden dolayı Orcafil 20 mg yorumları dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. İlaç hakkında sorunuz varsa bunun hakkında prospektüse bakabilir ya da eczacınıza gidebilirsiniz.

Orcafil 20 mg İçinde Ne Var?

Orcafil 20 mg nedir içindekiler bakımından da kişiler tarafından sorulmaktadır. İlaç Tadarafil etkin maddesini kullanmakta olup yardımcı maddeleri aşağıda olduğu gibidir;

 1. Opadry II Sarı 31F38002 (Laktoz Monohidrat (İnek Sütü Kaynaklı), Hipromelloz, Titanyum Dioksit (E171), Polietilen Glikol/Makrogol Ve Sarı Demir Oksit (E172))
 2. Mikrokristalin Selüloz
 3. Magnezyum Stearat
 4. Sodyum Lauril Sülfat
 5. Hidroksipropil Selüloz
 6. Laktoz Anhidrus (İnek Sütü Kaynaklı)
 7. Kroskarmeloz Sodyum

Etkin maddesine ya da yardımcı bileşenlerden bir tanesine karşı hassasiyetiniz varsa, ilacın alınmaması gerekir. Orcafil 20 mg tablet ne için kullanılır özellikle cinsel sorunlar için tercih edilir. Ancak farklı kullanımları da bulunur.

Orcafil 20 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Günümüzde ilaçların sahteleri de üretilmektedir. Özellikle bu cinsel sorunlara yönelik sunulan ilaçlarda görülmektedir. Sahte bir ürünü kullanmak, sağlık sorunlarına neden olabileceği için dikkatli olunmalıdır.

Orcafil 20 mg orijinal kolay bir şekilde anlaşılabilir. Piyasada 14 veya 28 tabletlik ambalajlarda bulunmakta olup sarı renkli, damla şekilleridir. Ek olarak bandrolüne de bakılmalıdır. Bunun yanı sıra Orcafil 20 mg nedir kullanılmaması gereken bazı durumlara da sahiptir.

İlacın prospektüs bilgisinde bu durum bahsedilmekte olup bazıları şöyledir;

 1. Etkin maddesine ya da yardımcı bileşenlerinden birine karşı alerjen durumun olması
 2. Bir formda organik nitrat ya da amil nitrit gibi nitrik oksit mevcut olan ilaçların kullanılması
 3. Kontrol altına alınamayan yüksek tansiyon olması
 4. Riosiguat kullanılması
 5. Non-arteritik anterior iskemik optik nöropati sebepli görme kaybı olması
 6. Ciddi kalp rahatsızlığı olması
 7. Kontrol edilemeyen kalp-ritim bozukluğu varsa
 8. Tansiyon çok düşükse
 9. Yakın zamanda felç yaşanması
 10. Dengesiz ve değişken göğüs ağrısı bulunması
 11. Yakın zamanda kalp krizi yaşanması
 12. Cinsel birleşme esnasında göğüs ağrısı bulunması

Bunların dışında da kullanılmaması gereken durumlar vardır. İlacın prospektüs bilgisinde bunlar geçmekte olup kontrol edilmelidir.

Orcafil 20 mg Fiyatı Ne Kadar?

Orcafil 20 mg fiyatı ne kadar? Her ilacın fiyatı, kullanım öncesinde kişiler tarafından sorulmaktadır. Orcafil 20 mg, bu bakımdan fiyat olarak 239 ile 266 Türk lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Ancak her yıl değişkenlikler görülebileceği için dikkatli olunmalıdır.

Orcafil 20 mg film tablet fiyatı güncel olarak incelenirse en yeni sonuçlara ulaşmak da mümkündür.

Orcafil 20 mg Nasıl Kullanılır?

İlaçların etkisini gösterebilmesi için doğru alınması gerekir. Bu Orcafil 20 mg için de geçerlidir. Prospektüse göre erektil disfonksiyon durumunda, cinsel faaliyetten minimum 30 dakika önce tüketilir. Aç veya tok karna almak mümkündür. Ancak greyfurt suyu üzerinde etkili olabilir. Bu nedenle dikkatli olunması şarttır.

İlaç günlük bir doz şeklinde alınmalıdır. Ancak iyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularının tedavisinde kullanım farklılaşır. Bu durumda her gün yaklaşık aynı saat geldiğinde, günde bir kere alınır. Bütün olarak, bölünmeksizin yeterli miktarda su ile içilmelidir. Şayet bir doz unutulmuşsa, dengelemek için çift doz tüketilmemelidir.

Orcafil 20 mg Yan Etkileri Neler?

Orcafil 20 mg nedir kapsamında bilmeniz gereken noktalardan biri yan etkilerinin olduğudur. Dolayısıyla dikkatli alınması gerekir. Prospektüs bilgisinde bunlar görülebilmekte olup bazıları şöyledir;

 1. Mide ağrısı
 2. Bulantı ve kusma
 3. Bulanık görme, göz ağrısı
 4. Baş ağrısı
 5. Yüzde kızarma
 6. Burun tıkanıklığı
 7. Hazımsızlık Baş dönmesi
 8. Sırt ağrısı
 9. Kas ağrıları
 10. Kollar ve bacaklarda ağrı

Bunların dışında da yan etkiler vardır. Herhangi biri yaşanırsa kısa sürede en yakın sağlık kuruluşuna gidilmelidir. Orcafil 20 mg film tablet ne için kullanılır hakkında eczacınıza danışmanız da mümkündür.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | wedikalsepetim.com