Orcafil 5 mg

Orcafil 5 Mg

Satış Fiyatı : 480 TL

Orcafil 5mg 28 Tabletli Üründür. Tadalafil Etken Maddesine Sahiptir. Orcafil 5mg Sarı Renkli ve Damla Şeklini Andırmaktadır. Orcafil 5mg, İyi Huylu Prostat Büyümesine, İdrar Yapmada Sorun Yaşanmasına, İdrar Torbasının Tam Boşalamaması Durumunda ve Gece Sık Sık İdrar Yapma Sorunlarında Tedavi Edici Etkisi ile Tanınmaktadır.

Kullanım Şekli

+ Günlük Kullanıma Tabiidir. (Doktorunuz Size Aksini Belirtmedikçe)

+ 24 Saatte Bir Kullanılmalıdır.

+ Alkol ile Birlikte Kullanılmamalıdır.

+ Bir Bardak Su ile Oral Olarak Kullanılmaktadır.

Etkileri

+ İyi Huylu Prostat Sorunlarında Tedavi Edici Etkisi Vardır.

+ İdrar Yapmada Zorluk Yaşanması ve İdrar Torbasının Tam Olarak Boşaltılamaması Durumlarında Tedavi Edici Etkisi Vardır.

+ Penis Sertleşmesini Sağlar.

+ Peniste Yumuşama ve Gerekli Sertliğin Oluşamaması Durumlarında Tedavi Edici Etkisi Bulunmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Doktorunuzun Direktifleri Doğrultusunda Kullanılması Gerekir.  

+ Alkol ile Kullanımı Önerilmez.

+ Günlük Kullanma Dozajını Unuttuysanız Dengelemek İçin 2 Doz Kullanmayınız.  

Orcafil 5 mg 28 tablet, erkeklerde erektil disfonksiyonun tedavisi için kullanılmaktadır. Bu durum, cinsellik için penis sertleşmesinin sağlanamaması ya da sertliğin korunamamasına verilen bir addır. Doğru kullanıldığı  takdirde, ereksiyonun sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

İlaç penis içinde bulunan kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak çalışmaktadır. Böylece kan, penis içine akarak sertleşme sağlanır. Ancak kullanmadan önce sertleşme sorunu olmayanlarda işe yaramayacağı bilinmelidir.

Benzer olarak Orcafil, cinsel uyarı gerçekleşirse işe yaramaktadır. Bu etken bulunmazsa, tek başına işe yaramayacaktır. Bu nedenle ilaç kullanıldıktan sonra normal bir ilişki kurulmalıdır. Ayrıca Orcafil iyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularında da kullanılmaktadır.

Orcafil 5 mg Yorumları Nasıl?

Günümüzde birçok insan bir ürün ya da ilacı almadan önce, kullanıcı yorumlarını inceleyerek nasıl deneyimler yaşandığını araştırmaktadır. Bu özellikle cinsel problemlere yönelik sunulan ilaçlar için geçerlidir. Orcafil 5 mg kullananlar yorumları, internette zorluk çekmeden bulunabilir.

Ancak kullanıcı yorumları kişisel bir deneyim niteliği taşıdığı için dikkatli bir şekilde hareket edilmeli, bilinçli olunmalıdır. Zira fiyat bilgisini araştırıyorsanız, geçmiş yıllara ait bir yorum artık güncelliğini kaybetmiş olabilir.

Eğer nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız, hatalı kullanan bir kişinin yorumu sizi yanlış yönlendirebilir. İçinde yer alan bir kişi olumsuz yorumlar da bırakmış olabilir. Dolayısıyla Orcafil 5 mg yorumları incelenirken dikkatli olunması şarttır.

Orcafil 5 mg İçindekiler Neler?

Orcafil 5 mg ne işe yarar cinsel problemlere yönelik olan bir ilaçtır. Ayrıca farklı bir kullanımı da vardır. İlaç, etkin madde olarak Tadarafil kullanmaktadır. Buna ek olarak bir takım yan etkiler de mevcuttur;

 1. Laktoz Anhidrus (İnek Sütü Kaynaklı)
 2. Kroskarmeloz Sodyum
 3. Sodyum Lauril Sülfat
 4. Hidroksipropil Selüloz
 5. Opadry II Sarı 31F38002 (Laktoz Monohidrat (İnek Sütü Kaynaklı), Hipromelloz, Titanyum Dioksit (E171), Polietilen Glikol/Makrogol Ve Sarı Demir Oksit (E172))
 6. Mikrokristalin Selüloz
 7. Magnezyum Stearat

Eğer bunlardan birine ya da etkin maddesine karşı aşırı hassasiyetiniz varsa alınmaması gerekir. Orcafil 5 mg 28 tablet piyasada 14 ya da 28 tabletlik blister ambalajda bulunabilir. Sarı renkli, damla biçimine sahiptir. Bu yönleri ile orijinal olanlar ayırt edilebilir. Ayrıca bandrolünün olup olmadığı da yine incelenmelidir.

Orcafil 5 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Orcafil 5 mg 28 tablet ne işe yarar cinsel sorunlara yönelik olsa da kullanılmaması gereken bazı noktalar vardır. İlacın prospektüs bilgisine çerçevesinde aşağıda olduğu şekildedir;

 1. Tadarafil ya da yardımcı maddelerden herhangi birine karşı aşırı hassasiyet olması
 2. Herhangi bir formda amil nitrit yahut organik nitrat gibi, nitrik oksit bulunduran ilaçlar alınması
 3. Ciddi kalp rahatsızlığı olması
 4. Dengesiz ve değişken göğüs ağrısı olması
 5. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmesi
 6. Cinsel birleşme esnasında göğüs ağrısı olması
 7. Kontrol edilemeyen kalp-ritim bozukluğu varsa
 8. Tansiyon çok düşükse
 9. Yakın zamanda felç geçirilmesi
 10. Kontrol altına alınamayan yüksek tansiyon olması
 11. Riosiguat kullanılması
 12. Non-arteritik anterior iskemik optik nöropati sebepli görme kaybı olması

Bunlara ek olarak Orcafil 5 mg 28 tablet son 6 ayda New York Heart Association sınıflandırmasına göre Sınıf 2 yahut daha ağır kalp yetmezliğiniz varsa da alınmamalıdır.

Orcafil 5 mg Ne Kadar?

İlaçların fiyatı her zaman kullanım öncesinde büyük bir soru işareti oluşturmaktadır. Orcafil 5 mg fiyat da bu nedenle sık sık sorulmaktadır.

Orcafil 5 mg 28 tablet fiyat 269 ile 369 Türk lirası arasında farklılık göstermektedir. Bununla birlikte her yıl ilaç fiyatlarında değişkenlik olabileceği için güncel bir şekilde araştırma önerilmektedir. Böylece daha iyi sonuçlar da elde edilebilir.

Orcafil 5 mg Nasıl Kullanılır?

Orcafil 5 mg 28 tablet aç ya da tok karna alınabilen bir ilaçtır. Greyfurt suyu üzerinde etkili olabileceği için dikkatli olunmalıdır. Prospektüs bilgisine göre erektil disfonksiyon tedavisinde cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce alınmaktadır. Günlük en fazla 1 doz kullanılmakta olup buna dikkat edilmelidir. Ayrıca alkol kullanımının, sertleşme yeteneğini olumsuz etkileyebileceği unutulmamalıdır.

İyi huylu prostat büyümesine bağlı alt idrar yolları bulgularının tedavisinde ise her gün yaklaşık aynı saatte, günde 1 kere alınmaktadır. Bölünerek kullanılmadığı için ağız yoluyla, bütün olarak yeterli miktarda su ile tüketilmektedir.

Eğer kullanım unutulursa, unutulan dozu dengelemek için çift doz alımı yapılmamalıdır.

Orcafil 5 mg Yan Etkileri Neler?

İlaçların yan ektileri olduğu için Orcafil 5 mg 28 tablet yan etkileri de kişiler tarafından sorulabilir. Bunlar çok yaygın, yaygın, yaygın olmayan, seyrek, çok seyrek ve bilinmiyor sıklıkta görülebilir. Prospetüs bilgileri ışığında bazı etkileri şöyledir;

 1. Baş ağrısı
 2. Sırt ağrısı
 3. Kas ağrıları
 4. Kollar ve bacaklarda ağrı
 5. Yüzde kızarma
 6. Burun tıkanıklığı
 7. Hazımsızlık Baş dönmesi
 8. Mide ağrısı
 9. Bulantı ve kusma
 10. Yemek borusunun alt ucunun mide asidine maruz kalması ile oluşan rahatsızlık
 11. Bulanık görme, göz ağrısı
 12. Nefes almada zorluk
 13. İdrarda kan varlığı

Bunların dışında Orcafil 5 mg yan etkileri farklı şekillerde de görülebilir. Eğer herhangi bir yan etki gözlemlenirse, en kısa sürede yakın bir sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | wedikalsepetim.com