golden lovita

Golden Lovita

Satış Fiyatı : 249 TL

--

Golden Lovita birçok cinsel sağlık ürünü arasında yerini almıştır. Kadın istek arttırıcı ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olmakla birlikte kullanım kolaylığı sayesinde de kullanan kişi sayısı günden güne artmaktadır.

Sağlık açısından bir zararı bulunmayan ve yan etkileri yok denecek kadar az olup nadir görülen bu ürün sayesinde partnerinizle birlikte mutlu dakikalar geçirebilirsiniz. Düzenli kullanımda etkisini çok daha güzel gösteren haz arttırıcı damla olmaktadır.

Golden Lovita Kadın Azdırıcı Damla

Golden Lovita kadın azdırıcı damla içeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerinin yanında yer alan etken maddeler sayesinde cinsel istek ve hazzı arttırarak daha kaliteli bir cinsel yaşam sunmayı hedeflemektedir. Cinsel yaşantının kalitesinin artması sonucu hem kadın hem de diğer partnerlerin hazzı artacağından daha mutlu birliktelikler daha mutlu çiftler görülmektedir.

Partnerlerini mutlu etmek isteyen ancak psikolojik veya çevre baskılarından dolayı korkuları olan kadınlar için ideal bir ürün olmaktadır. Cinsel sağlık sorunları temelinde yatan sorunun ne olduğu bilinmeden çözülememektedir. Bu neden bulunana kadar destek ürünler sayesinde daha kaliteli bir cinsel hayat yaşayabilirsiniz.

Golden Lovita Damla Ne İşe Yarar?

Golden Lovita damla ne işe yarar merak ediyorsanız öncellikle kadınlar için olan bir ürün olduğunu unutmamanız gerekmektedir. İhtiyaç halinden önce yani cinsel birliktelik yaşanmadan önce kullanılması gereken bir ürün olmaktadır. Bu ürün cinsel haz ve istek arttırıcı olduğundan ilişki sırasında veya sonrasında kullanımı bir işe yaramayacaktır.

İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda yani cinsel birliktelik öncesinde öncelikli olarak su ile ancak tercih etmek isterseniz asit veya alkol içermeyen bir içeceğin içerisine 5-6 damla damlatarak tüketmeniz önerilmektedir.  Kullanırken dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir;

  • Bilinen bir yan etkisi bulunmayan bir ürün olmaktadır.
  • Emziren veya hamile olan kadınların kullanmaması önerilmektedir.
  • Güneş ışığından ve çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak, serin ve oda sıcaklığında olan yerlerde muhafaza etmeniz gerektiğini unutmayınız.
  • Bitki ve bitki özlerinden üretilen bu ürünün içeriğinde alerjen olduğunuz maddeler varsa tüketmemeniz önerilmektedir.
  • Alkolsüz ve asitsiz içeriklerle tüketiniz.

Golden Lovita Damla Etkisi Ne Kadar Sürer?

Golden Lovita damla etkisi ne kadar sürer merak edilen bir diğer konu olmaktadır. Günlük hayatınızda olduğu gibi bu istek arttırıcı damla için de yedikleriniz ve içtikleriniz kısaca beslenme şekliniz önem arz etmektedir. Kullanma gerekliliği duyduğunuz zamanlarda birlikteliklerden yarım saat önce kullanmanız gerekmektedir. 30 dakika içerisinde etkisini gösteren bu azdırıcı damla sayesinde 1.30-2 saate kadar etkisi dahilinde yaşantınızı sürdürebilirsiniz.

Golden Lovita Damla Eczanelerde Satılıyor Mu?

Kullanmayı düşünen birçok kadının temel sorusu Golden Lovita damla eczanelerde satılıyor mu olmaktadır. Her eczanede bulamayacağınız bu ürün yurt dışı temelli olduğundan dolayı bulabildiğiniz eczanelerde oluşan fiyat farkını kabullenmeniz gerekmektedir. Eczaneler arası temel bir fiyatlandırma olsa da ithal ürünlerde ve cinsel sağlık ürünlerinde farklılıklar görülmektedir. Bundan dolayı internet üzerinden de alışveriş yapmanız sizin için daha karlı olabilmektedir.

Eğer internet üzerinden cinsel sağlık ürünü satın alacaksanız ürünün orijinal olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Her ne kadar orijinal adıyla satışa sunulmuş olsalar da birçok üründe olduğu gibi cinsel sağlık ürünlerinde de taklit ve zararlı ürünlerle karşılaşılmaktadır. Sağlık bakanlıkları tarafından denetlenmemiş yerlerde üretilen bu ürünler vücuda kalıcı hasarlar verebilmektedir. Eğer sizler de sağlıklı bir cinsel yaşam isterken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız iyice araştırmak gerektiğini unutmayınız. Ürün içeriğini, barkodlarını veya kullanıcı yorumlarını inceleyerek doğru ve orijinal ürünü ayırt edebilirsiniz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER