Hakkımızda

Huri medikal firması bir medikal kuruluşudur. Huri medikal firmasının öncelikli hedefi müşteri Portföyünü arttırmak ve bu doğrultuda kaliteli hizmetlerinin sürdürülebilirliğini kanıtlamaktır. Öncelik hedefi, müşteri Portföyü olması sebebiyle şirketin ürün satışı yapması ve kar oranlarını belirlemesi her daim ikinci planda yer almaktadır. Firma, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek müşteri memnuniyeti yüzdesini %100 lük orana taşıyarak Pazar payını arttırmayı hedeflemektedir. Ürün satışının yükseltilebilmesi için öncelikle müşteri memnuniyetinin temel aşama olduğunun bilincindedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için de pazarlaması yapılan ürünlerin kaliteli, Hijyenik ve etkili olması gerekmektedir. Huri medikal tam da bu nokta da hizmet sağlayarak müşteri Portföyünü arttırmayı başarmıştır.

2009 yılından itibaren medikal sektöründe hizmet veren huri medikal, cinsel içerikli olan tüm ürün ve malzemelerin pazarlamasını yapmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde bulunması sebebiyle sektörün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Satışlarımız tamamen internet hizmetleri aracılığıyla Online alışveriş olarak devam etmektedir. Birçok Market Plays sektörlerinde, sosyal medya sektörlerinde ve web sitesi aracılığıyla satışlarını ve pazarlamalarını yapmaktadır. Perakende ve Toptan satış imkânı sunmaktadır. Ürünler yerli ve ithal olarak 2 şekilde temin edilmektedir. Ürünlerin her biri, birinci kalitede ürünlerdir. Ayrıca herhangi bir memnuniyetsizlik gibi durumlar da ve aksaklıklar da huri medikal tüm sorumluluğu üstlenir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz ve Misyonumuz müşteri odağıdır. İleriki aşamalar da huri medikal firmasının sektörün öncü firması olması için tüm hızla çalışmalarımıza profesyonel ekibimizle devam etmekteyiz. Seks oyuncakları, performans arttırıcı ürünler, erken boşalma sorunları ve bayanların cinsel isteksizlik gibi sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olmaktayız.

Firmamızı sadece ürün siparişleri doğrultusunda değil herhangi soru ve görüşleriniz doğrultusunda da arayabilir ve tüm görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Bay ve Bayanların cinsel sorunlarının ortadan kaldırılması adına kaliteli ve Hijyenik ortamda ürün paketlemeleri yapılarak hizmet verilmektedir. Cinsel sorunlarınız gerçekten üstesinden gelemeyeceğiniz kadar büyük bir sorun haline dönüşmüş ise bizlere başvurmadan uzman bir hekime başvurmanız sonrasında bize başvurmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Çünkü asıl sorunlarda hekim muayenesi ve görüşü oldukça önemlidir.

Merkez ofisimiz İstanbul’un Asya yakasında yer almaktadır. Ürün paketlemeleri ise İstanbul’un Avrupa yakası ve Asya yakasında yapılmakta olup tüm Türkiye ye ve tüm Avrupa ya gönderimi sağlanmaktadır. Firmamız sadece kargo ile gönderimler yapmakta ve kapıda ödeme ayrıcalığıyla bunu gerçekleştirmektedir. Sizlerin talebi doğrultusunda kontrollü olarak kargo gönderimini yapan nadir firmalardan biri olmanın ayrıcalığını sunmaktayız. Ayrıca nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkânı da sunmaktayız.

Profesyonel ekibimizle Yurtiçi ve Yurt Dışı gönderimlerimiz tamamen hizmet kalitesine dayalı olarak eksiksiz ve tertipli şekilde ilerlemektedir. Sizler de huri medikal ayrıcalıklarından ve kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Huri medikal ailesi tüm insanlığa keyifli, huzurlu ve sağlıklı günler diler…

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER