Bayan İstek Arttırıcı


cantharis d6
Medikal Sepet Cantharis D6
(4.0)
389.00 TL 319 TL
Gold Spanish Fly
Medikal Sepet Gold Spanish Fly
(3.5)
289.00 TL 249 TL
golden lovita
Medikal Sepet Golden Lovita
(4.0)
259.00 TL 249 TL
spanish fly
Medikal Sepet Spanish Fly
(4.0)
189.00 TL 249 TL
happy hours damla
Medikal Sepet Happy Hours Damla
(4.0)
289.00 TL 249 TL
Lady era damla
Medikal Sepet Lady Era Damla
(5.0)
299.00 TL 319 TL
Espanyols Volar
Medikal Sepet Espanyols Volar
(3.5)
299.00 TL 249 TL
Musela Damla
Medikal Sepet Musela Damla
(4.0)
359.00 TL 249 TL
Potioon Damla
Medikal Sepet Potioon Damla
(5.0)
289.00 TL 249 TL
Sfliege Damla
Medikal Sepet Sfliege Damla
(4.0)
199.00 TL 249 TL

Erkeklerin cinsel istekleri ile kadınların cinsel istekleri aynı şekilde arttırılamamaktadır. Bu nedenle de erkeler için üretilmiş ürünlerin kullanımı kadınlarda işe yaramamaktadır. Bu sebeple kadınlar için özel içerikler ile üretilmekte olan bayan istek arttırıcı damla veya bayan istek arttırıcı çikolata kullanımı daha doğru olacaktır. Genellikle bitkisel ve doğal içeriklerden oluşan bu ilaçların kullanımı sırasında herhangi bir yan etki ile karşı karşıya kalınması oldukça düşük bir ihtimaldir. Ancak bayan istek arttırıcı içeriğinde yer alan herhangi bir maddeye kişinin alerjisi olması halinde bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle bu ilaçların kullanımını yapmadan önce ilk olarak içeriğini ve ne kadar kullanılması gerektiğini mutlaka araştırın.

Bayan cinsel istek arttırıcı damla kullananlar tarafından yapılmış yorumlar incelendiğinde oldukça etkili oldukları ve cinsel ilişki sırasında bayanın libidosunu en üst seviyeye çıkardığı için alınan hazzı da maksimum düzeye çıkartmaktadır.

Her ne kadar birlikteliklerin aşk üzerine kurulduğu düşünülse de bir ilişkide cinsel haz ve çekim oldukça büyük bir etmendir. Bu durumun olumsuz etkileri birçok ilişkinin bitmesi veya evliliklerin sorunlu devam etmesi ya da bitmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına cinsel istek konusunda sorun yaşayan partnerlerin hangisi olduğu fark etmeksizin önlem alması gerekmektedir.

Bayan İstek Arttırıcı Ürünler

Bayan istek arttırıcı damla üretimi adından da anlaşıldığı üzere sadece 18 yaş üstü bayanlar için özel olarak üretilmektedir. 18 yaşının altında bulunan kızların bu damlaları kullanmaması gerekmektedir. Aynı zamanda kadınlara özel olması sebebi ile erkeklerin kullanması halinde herhangi bir etkisi olmayacağı için erkekler tarafından kullanılmaması da önerilmektedir. Bayan istek arttırıcı ürünler içerisinde damlaların yanı sıra kapsüllerde bulunmaktadır. Bu kapsüllerin veya damlaların oral yolla tüketilmesi gerekmektedir. Kapsüllerin doğrudan su ile yutulması gerekirken damlaları dilin altına damlatarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda sıvı bir maddenin içerisine koyarak da tüketebilirsiniz.

Aynı zamanda stres, yorgunluk veya bir takım psikolojik sorunlar nedeni ile bayanlarda görülen cinsel isteksizlik ve orgazm olamama sorununu cinsel istek arttırıcı çikolata ile de sağlayabilirsiniz.  Uyarılma zorluğu yaşamakta olan bayanlar için özel içeriklerde üretilmekte olan bu ürünler eczanelerden kolayca temin edilebilmektedir.

Tavsiye edilen dozlarda kullanılması gereken bayan cinsel istek arttırıcı eczane veya cinsel yaşam ürünleri satan yerlerde bulunmaktadır. Bu ürünlere internet üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Bayan İstek Arttırıcı Damla Fiyatı

Cinsel sağlık ürünleri arasında tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi bayan istek arttırıcı damla fiyatı da değişkenlik göstermektedir. Dozaj ve etken maddelerine göre fiyatlandırmaları olan bu ürünler genellikle ithal edildiği için kur farkı ve ithal fiyatlandırmaları da eklenmektedir. Eczaneler arası veya internet siteleri arasında da fiyat farkı bulunduğundan güzel bir araştırma sonucunda en uygun fiyatlı ürünü bulabilirsiniz. Ancak bandrollerini kontrol etmeyi unutmayınız. Orijinal olmayan ürünler kalıcı sağlık sorunları yaşanmasına neden olabilmektedir.

İstek Arttırıcı Damlaların Yan Etkileri Var Mıdır?

İstek arttırıcı damlaların yan etkileri var mıdır sorusuna verilecek cevap tıpkı diğer tüm ilaçlarda olduğu gibi evet olacaktır. Yanlış doz kullanımı, hamile veya emziren kadınların kullanması gibi durumlarda ortaya çıkabilmektedir. Rıza dışı kullanım sonucunda da görülebilen yan etkiler genelde geçici ve günlük yaşantıyı olumsuz etkilemeyen durumlar olmaktadır. Bu yan etkiler arasında;

  • Mide bulantısı 
  • Baş ağrısı 
  • Uyku bozuklukları vb. gibi durumlar görülmektedir.

Bu yan etkilerin geçmemesi veya ağırlaşması durumunda ilaçların kullanımını acilen kesip size en yakın sağlık kuruluşuna giderek uzmanlardan yardım almanız gerekmektedir.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER