Geciktiriciler


delay krem
Medikal Sepet Delay 48000 Krem
(4.0)
299.00 TL 239 TL
Viga 84000 Krem
Medikal Sepet Viga 84000 Krem
(4.0)
189.00 TL 239 TL
stag 90000
Medikal Sepet Stag 9000 Sprey
(4.0)
189.00 TL 239 TL
delay sprey
Medikal Sepet Delay 48000 Sprey
(4.0)
299.00 TL 239 TL
viga 50000 krem
Medikal Sepet Viga 50000 Krem
(4.0)
189.00 TL 239 TL
viga 50000 sprey
Medikal Sepet Viga 50000 Sprey
(4.0)
189.00 TL 239 TL
viga 150000 krem
Medikal Sepet Viga 150000 Krem
(4.0)
189.00 TL 239 TL
viga 150000 sprey
Medikal Sepet Viga 150000 Sprey
(4.0)
189.00 TL 239 TL
nely8 long time
Medikal Sepet Nely8 Long Time
(5.0)
309.00 TL 279 TL
novagra
Medikal Sepet Novagra
(3.5)
369.00 TL 269 TL
geciktirici mendil
Medikal Sepet Viga Mendil
(5.0)
369.00 TL 279 TL

Cinsel Birlikteliğin Önemi ve Yararları

Cinsel birliktelik bir bireyin ruh halini en çok etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Sağlıklı bir seks hayatı aynı zamanda sağlıklı bir bedeni de yanında getirmektedir. Araştırmalar cinsel memnuniyetin bireyin sağlık durumunu da oldukça etkilediğini gösterir.  Bunun yanı sıra verimli bir cinsel hayat iyi bir ilişkinin de sırrıdır. Partnerinizle olan birlikteliğinizdeki uyumu korumak, dinamizmi yitirmemek ve ilk günlerdeki heyecanı muhafaza etmek için sağlıklı bir cinsel birlikteliğe sahip olmanız oldukça mühimdir. İyi bir cinsel birlikteliğin yolu ise partnerlerin birbirlerini tatmin etmesinden geçer. Kadınların seksten beklentileri oldukça açıktır. Tatmin edilmek ve hazzı son ana kadar hissetmek. Onların en çok nefret ettikleri şeylerin başında ise erken sona eren ya da yarıda kesilen seks gelmektedir. Tüm bunlar göz önüne alındığında performansını artırmak ve hazzı katlamak her erkeğin arzuladığı bir gerçektir. Bunun için alabileceğiniz medikal önlemler mevcuttur. Sitemiz aracılığıyla sağlık bakanlığınca onaylanmış, etki ve başarısı araştırmalarla kanıtlanmış bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

Erken Boşalma Nedir ve Nedenleri Nelerdir?

Erken boşama, birlikteliğin 1 dakikadan daha kısa sürmesine denir. Bu aynı zamanda tıp literatüründe kontrolsüz boşalma ya da denetimsiz boşalma olarak tanımlanmaktadır. Bu sorun 6 aydan daha uzun bir süre alıyorsa tıbbi bir tedaviye başvurulması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bireyin psikolojik olarak tatmin olmadan boşalması erken boşalma olarak tanımlanabilir. Bu gibi durumlarda cinsel birlikteliği uzatmak isteyen bireyler bunun için bir takım medikal ürünlere başvurmaktadır. Bu ürünlerin başında geciktirici ürünler yer almaktadır.

Neredeyse tüm erkekler hayatlarının bir noktasında erken boşalma sorunu ile yüzleşmek zorunda kalmaktadır. Bu kalıcı bir hal alabildiği gibi geçici süreler içinde de vuku bulabilir. Kısa süreli ve geçici sorunlar önemli bir sorun teşkil etmemektedir. Ancak uzun süreler boyunca özellikle 1 dakikanın altında kalan birliktelikler – 3 ila 6 ay arasında – bireyin destek almaya ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Aksi takdirde hem söz konusu bireyin özgüven sorunu yaşayarak psikolojisini etkilemekte hem de partnerinin tatmin olamamasına sebebiyet vermektedir. Bu ilişkinin her iki tarafı için de kâbus niteliğindedir. Kadının tatmin olamaması onu başka alternatifler aramasına yönlendirecek ve aldatma eğiliminin ortaya çıkmasına sebebiyet verecektir.

Erken Boşalma Sorununun Temelinde Yatan Sebepler Nelerdir?

Bu problemin sebebi bireyin sıkıntının kaynaklandığı dönemde ortaya çıkan düzensiz yaşam standartları ile alakalı olabileceği gibi ergenlik yıllarında benimsediği alışkanlıklarla da alakalı olabilir. Bireylerin cinsel kimlikleri çocukluktan ergenlik dönemine geçiş evresinde oluşmaya başlar. Özellikle bu yıllarda bedenini ve karşı cinsi tanımaya, cinsel birlikteliğin hazzı ile tanışmaya başlar. Bu dönemde fanteziler ve cinsel hayaller kurulur ve takiben mastürbasyon aracılığı ile cinsel aktiviteler start alır. Takip eden zamanda benimsenen yanlış alışkanlıklar birey için kalıcı hasarlara sebep olabilir. Örneğin bu yıllarda abartılı ve kısa sürede doğrudan doyuma ulaşmak için yapılan mastürbasyonlar bireyin gelecekteki cinsel hayatı noktasında kalıcı hasarlar bırakabilir. İlk cinsel birlikteliğin ardından yıllarca süren erken boşalma sorunu birincil yani hayat boyu erken boşalma sorunu olarak tanımlanmaktadır. Ancak belirli aralıklara ortaya çıkan ve kalıcı olmayan bir sorun mevcut ise bunu ikincil yani sonradan elde edilmiş erken boşalma sorunu olarak tanımlarız.

Birincil erken boşalma yukarıda da belirttiğimiz gibi hayat boyu süren, temel sebebi çoğunlukla ergenlik döneminde elde edilen alışkanlıklarla alakalıdır. Özellikle cinselliğin büyük oranda tabu olarak kabul edildiği toplumlarda sık olarak rastlanmaktadır. Ergenlik döneminde yakalanma korkusu ile kısa sürede doyuma ulaşmak için yapılan hızlı mastürbasyonlar bu sorunun en yaygın sebebidir. Zamanla alışkanlığa dönüşen bu tutum hayat boyu süren erken boşalma sorununa yol açar. Ayrıca yine toplumsal normların etkisi altında mastürbasyon yapmayı bir suç olarak addeden birey tatmine derhal ulaşmayı hedefler ve suçluluk duygusunu bastırabilmek için bunu oldukça hızlı yapar. Bunun dışında cinsel tecrübesizliğin getirdiği, ilişki esnasında fazla heyecanlanma, bu heyecanın kontrol altına alınamaması ve gerginliğin birey üzerinde özgüven eksikliğine sebep olması erken boşalmanın sebeplerinden biridir. Çocukluk döneminde yaşanan cinsel istismar vakaları mağdurları da maalesef geçirdikleri travmalardan ötürü sık sık birincil erken boşalma sorunu ile yüzleşmek zorunda kalmaktadırlar.

İkincil erken boşalma ise bireyin hayatının belirli dönemlerinde karşılaştığı ve genellikle o anki başka problemlerin sebep olduğu erken boşalma sorunudur. Bu soruna sebep olan problemlerin başında anlık olarak bizi etkisi altına alan psikolojik etmenler gelmektedir. Bunun haricinde diyabet, kalp rahatsızlıkları, prostat gibi problemler de erken boşalma sorununu tetikleyebilmektedir. Ya da belli süreliğine kullanmak zorunda kalınan ilaçlar bu gibi sorunlara yol açabilir. Bunun dışında özellikle bireylerin partnerleri ile yaşadıkları uyumsuzluk, kötü giden duygusal birliktelikler, özgüvenin sarsılması bu soruna yol açabilir. İçinde yaşadığımız çağın getirdiği birtakım dezavantajlar, yoğun iş stresi, ekonomik kaygılar, kötü beslenme, uykusuzluk gibi sorunlar doğrudan erken boşalma sorununa kaynaklık edebilir.

Erken Boşalma Soruna Karşı Eşlerin Yapabilecekleri

Yukarıda bahsettiğimiz üzere toplumsal normlar ve cinselliğin tabulaştırılması, cinsel aktivitede bozukluklara yol açmaktadır. Özellikle kültürümüzde erkek birey üzerinde yaratılan yoğun baskı, bireylerin penis boyu gibi faktörlere gerektiğinden fazla anlamlar yüklemesine ve bu yüklenen aşırı anlam sonucunda da yoğun bir stres ve performans kaygısı gütmelerine yol açmaktadır. Doğal olarak bu konuda birtakım sorunlar yaşaması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Ancak öteki tüm hastalıklar gibi cinsel sorunlar da hastalıklardan ibarettir. Eşlere ilişkilerinin geleceği açısından bu noktada önemli bir sorumluluk düşmektedir. Erkek bireylerle bu konuda uygun bir üslupla iletişim kurulması ve profesyonel destek almanın yararının açıklanması son derece elzemdir. Gösterilen destek onları motive etmeye yönelik olmalı ve kazanımların her iki tarafı da memnun edeceğini ispatlar nitelikte olmalıdır.

Erken boşalma sorunu yaşayan bir erkek bireye karşı partnerinin tutumu oldukça belirleyicidir. Partnerinize karşı bu konuda göstereceğiniz tepkiler bireyin erkeklik onurunu zedeleyebileceği gibi aynı zamanda üzerindeki baskıyı da artırabilir. Bu yüzden partnerinizi küçümser nitelikteki diyaloglardan kaçınmanız son derece önemlidir. Partnerinizin gururunu ve onurunu zedeleyecek iğnelemeler yapmaktan kaçının. Onu destek alması gerektiği noktasında yüreklendirin ve desteğinizi yanında hissetmesini sağlayın aksi takdirde durum daha da kötüleşecek ve ilişkinizin geleceği tehlike altına girecektir.

Partneriniz geciktirici nitelikteki ilaçları kullanmak noktasında çekimser olabilir. İlk etapta bu ilaçları kullanma fikri partnerinizde yetersiz hissetme durumunu ortaya çıkarabilir. Ancak partnerinize karşı göstereceğiniz tutum ve bu süreçteki diyalog türünüz onun kendisini daha rahat hissetmesini sağlayacak ve söz konusu ürünleri kullanmak noktasında desteğinizi hissedecektir. Geciktirici krem ve hapları sizin tedarik edip onun kullanımına sunmanız onun için her şeyi daha çok kolaylaştıracaktır. Ürünlerin kullanılması ile yaşanacak pozitif gelişmeleri hissetmesi de yine oldukça önemlidir. Bunun için hem cinsel ilişki sırasın da hem de sonrasında onu teşvik eder tutum ve tavırları benimseniz yine oldukça önemlidir. Tüm bunları sağladığınız takdirde hem ilişkiniz daha mutlu bir zemine oturacak hem de sizin birliktelikten aldığınız haz katlanacaktır.

Erken Boşalma ve Sertleşme Sorununa Karşı Kullanılabilecek İlaçlar

Geciktirici ilaçlar birkaç farklı formda varlık göstermektedir. Bunlar; Geciktirici sprey, geciktirici hap, geciktirici krem, geciktirici jel olarak ortaya çıkmaktadır. Sertleştirici ilaçlar da sertleştirici hap, sertleştirici krem, sertleştirici sprey olarak üçe ayrılmaktadır. Geciktirici ürünler erken boşalma sorunu yaşayan bireyler tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Günümüzde ereksiyon yani sertleşme sorunundan daha çık erken boşalma sorunu yaygındır. Fizyolojimiz gereği kişi erekte olduğunda cinsel organına yoğun şekilde kan pompalanmaktadır. Boşalma hadisesi vuku bulduktan sonra penisteki kan tahliye edilir ve peniste sönme başlar. Boşalan kadar süren sertlik, boşalma yaşandıktan sonra ortadan kalkmaktadır. Geciktirici ürünler bu sertlik süresini uzatmakta ve boşalma hadisesini ertelemektedir. Bu takviyeler kişinin aldığı hazzı katlamakta ve partnerini daha rahat bir şekilde tatmin etmesine olanak sağlamaktadır. Bu yüzden geciktirici spreyler, geciktirici haplar, geciktirici kremler ve geciktirici jeller bu sorunlar mücadele etmek, sertlik süresini artırarak, cinsel ilişki süresini katlamak için kullanılabilecek en verimli ve etkini ürünlerdir.

Bu ürünlere olan talebi karşılama gayretindeki piyasa birçok farklı tüketim ürünü ile rekabet edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu ürünlerin her birinin birbirinden farklı etkilere sahiptir. Çünkü bireylerin problemlerinin farklılığı farklı etken maddelerin kullanılmasını gerektirmektedir. Bu durum göz önüne alındığında geciktirici ürünleri kullanmak isteyen bir birey için en mantıklı strateji kendi sorununu kavramaya gayret etmek ve geniş ürün yelpazesi aralığından kendi sorunu için en uygun ürünü seçmek olmalıdır. Bu konuda göstereceğiniz gayret nihayetinde size birçok fayda ile geri dönecektir. Erkek bireyler için tercih edilebilecek ürünlerin başında, etkisini doğadan yani bitkilerden alan ürünler gelmektedir. Bu ürünlerin neredeyse hiçbir yan etkisi söz konusu değildir. En iyi geciktirici eczane ürünlerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sattığımız ürünlerin nerdeyse tamamı bitkisel kaynaklıdır. Eczanelerde de satılan barkodlu ürünlerdir. Penis ve çevresinde hiçbir yan etki yaratmamakta, alerjik reaksiyonlara ve deri rahatsızlıklarına yol açmamaktadır. Bunun dışında baş dönmesi, mide bulantısı, baş ağrısı, bulanık görme gibi yan etkilere de yol açmamıştır. Uzun süredir faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, en iyi geciktirici hap, en iyi geciktirici spreyleri sizler için seçtik. Bugüne değin hiçbir olumsuz geri dönüş almadığımız ürünleri sizlerin alımına sunuyoruz. Sektörde gösterdiğimiz çalışmaların neticesinde bizim için en önemli misyon olan %100 müşteri memnuniyetini sizler için kendimize şiar olarak kabul ettik.

Sattığımız tüm ürünler piyasadaki en iyi ürünler arasından seçilmiştir. Ürünlerimizin alışveriş sayfalarında da ürünler hakkında geniş bilgilere ulaşabilir ve ihtiyacınız olan en iyi ürünü zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Sizlerin alımına sunduğumuz tüm ürünler garanti kapsamında, FDA ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Kesinlikle ama kesinlikle imitasyon ürün satmamakta bu konuda azami hassasiyet göstermekteyiz. Tüm ürünlerimiz orijinal ve barkodludur. Ürünlerimiz ithaldir ve onları bu konuda yetkili olan Türkiye distribütörlerinden bizzat yetkililerimizce alınmaktadır. Ürünlere dair geri bildirimleriniz bizler için oldukça önemlidir. Bu konuda kendisi ifade etmekten lütfen çekinmeyin. Bunun dışında aklınıza takılan tüm sorunlar için uzmanlarımıza danışmaktan tereddüt etmeyin. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kesintisiz olarak çalışmaya devam edeceğiz

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER