Musela Damla

Musela Damla

Satış Fiyatı : 249 TL

--

Musele Damla Erkek

Kadınlarda cinsel isteği arttırılmak amacıyla üretilmekte olan Musele damla erkek kullanımı için uygun değildir. Son yıllarda oldukça popüler hale gelmiş olan azdırıcı damla kullanımı cinsel isteksizlik görülen bayanlarda kullanılmaktadır. Bayan istek arttırıcı damla doğal içeriği sayesinde herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. 

Bazen cinsel ilişkinin verdiği gerginlik ve tedirgin nedeniyle orgazm olamama meydana gelmektedir. Musele damla sayesinde bunun gibi ortaya çıkan birçok sorun ortadan kaldırılmakta veya en aza indirilmektedir.

Erkeklerin libido düzeyi kadınlara göre çok daha yüksek olduğu için erkeklerin cinsel istek duyduğu zaman dilimlerinde kadınlar erkekler kadar haz duymayabilir. Bu durumda iki tarafında ilişki sırasında haz alması ve mutlu olması için cinsel istek arttırıcı damla kullanmaları önerilmektedir. 

Günümüzde üretilmekte olan en etkili bayan cinsel istek artırıcı damlaları arasında yer alan Musele damla uygun fiyatı sayesinde herkesin kolayca satın alabileceği bir ilaç olmaktadır. Her hastalık gibi bu durumda fizyolojik veya psikolojik bir rahatsızlık olduğu için ilaç ile tedavi edilmesi gerekmektedir. Hiçbir yan etkisi olmayan bu damlalar sayesinde ilişki anındaki haz duygusunu en üst düzeye çekmek mümkündür.

Musele Ne İşe Yarar?

Musele kadınlarda cinsel isteği arttırıcı etkisiyle bilinmektedir. Birçok kadın tarafından Musela ne işe yarar? sorusunun cevabi araştırılmaktadır. Kadınlara özel olarak üretilmekte olan Musele damlanın 18 yaş altı bireylerde ve erkeklerde kullanımı uygun değildir. Bayan azdırıcı damla kadınlarda görülme ihtimali çok daha yüksek olan cinsel isteksizlik tedavisinde kullanılan Musele damla sayesinde bu sorunun en üst düzeyde olması bile problem olmamaktadır. Stres veya hormonal dengesizliklerde ortaya çıkan cinsel isteksizlik aslında bu etmenlere bağlı kan akışının yavaşlamasından kaynaklanmaktadır.

Musele İçeriğinde Neler Var?

musele damla kullanmak isteyen ancak nelerden oluştuğunu bilmeyen bayanlar tarafından sıkça merak edilen Musele içeriğinde neler var? Sorusunun cevabı için gönül rahatlığı ile bitkisel ve doğal bir içeriğe sahiptir diyebiliriz. İçerisinde yer alan maddeleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Askorbik Asit,
  • L-Arjinin,
  • Koruyucular
  • deiyonize su

Tamamen arındırılmış su olan Deiyonize su, organik ve inorganik maddelerden tamamen arındırılmıştır bu nedenle de herhangi bir zararı bulunmamaktadır

Kan damarlarının büyümesinde rol oynayan L-Arjinin aynı zamanda büyüme hormonu da sağlamaktadır.

Musele Damla Nasıl Kullanılır?

Bayan azdırıcı Musele damla kullanımı oldukça basittir. Cinsel ilişkiden yarım saat önce kadar su veya meyve suyu gibi bir içeceğin içerisine 8 ila 10 damla kadar damlatılması şeklinde kullanılabilir. Ancak süt ve süt ürünleri ile temas ettirilmemesi gerektiği için bu türden sıvılar ile karıştırılmamalıdır. Aynı zamanda 3 damla kadar dilin alt kısmına doğrudan oral yolla da alınabilir.

Önerilen dozun aşılması halinde doğal bir içeriğe sahip olsa da bir takım yan etkiler ortaya çıkartılabilir aynı zamanda tüketildikten sonra 45 dakikada beklenmeli ve daha sonra cinsel ilişkiye girilmelidir. Kısa sürede mükemmel etkiler ortaya koyan Musele damla hızlı etkisi sayesinde birçok bayan tarafından tercih edilmektedir.

Musele Damla Yan Etkileri Var Mı?

Bir üst bölümde de bahsettiğimiz gibi Musele damla doğal içeriğe sahip olsa da fazla dozda alındığı taktirde bir takım yan etkiler ortaya koyabilmektedir. Aynı zamanda içerisinde kullanılmakta olan maddelere alerjisi olan kişiler tarafından kullanılması durumunda birtakım semptomlar ortaya çıkabilmektedir. Süt ve süt ürünleri birlikte kullanılmaması gerekmektedir.

Bu bağlamda normalde bir etmen bağlı olmadan Musele damla yan etkileri bulunmadığı anlaşılmaktadır. Ancak yine de kullanmadan önce yukarıda belirttiğimiz etmenlere dikkat edilmesinde fayda vardır.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER