Potioon Damla

Potioon Damla

Satış Fiyatı : 249 TL

--

Son zamanlarda oldukça fazla ortaya çıkmaya başlamış olan cinsel isteksizlik tedavisinde oldukça yüksek bir başarı sergileyen potioon damla azdırıcı veya cinsel istek arttırıcı olarak bilinmektedir.

Bayan azdırıcı damla kullanımı ile kadınlarda ortaya çıkan cinsel isteksizlik durumu tedavi edilmektedir. Cinlsel ilişkiden hemen önce kullanılması halinde kişide ortaya çıkmış olan hissizliği ortadan kaldırarak daha şehvetli duyguların ortaya çıkması sağlanır.

Cinsel arzu bozukluğunun tedavisinde kullanılmak üzere üretilmiş olan Potioon bayan uyarıcı damla kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı sırasında tadı ve kokusu olmaması sebebiyle kolayca tüketilebilmektedir. İçeceklerin içerisine konularak da tüketilebilen bu cinsel istek arttırıcı damla sıvıların içerisinde kolayca çözünmektedir.

Direkt olarak oral yolla alınan damla 10ila 15 dakika içerisinde etkisini göstermekte ve uzun bir süre bu etkiyi korumaktadır. Cinsel ilişki sırasında cinsel haz hissedemeyen kadınlarda cinsel ilişkiye karşı isteği arttırarak haz duygusunu meydana getirmektedir.

Gün içerisinde 10 ila 15 damladan fazla tüketilmemesi gerekmektedir.

Potioon Damlanın İçeriği

Potioon damlanın içeriği hakkında tüm bilgileri firma tarafından verilmiştir. Bu bilgiler üzerinden ürünüm tam olarak doğal ürünlerden üretildiğini görmekteyiz. Bitkisel içeriği sayesinde gönül rahatlığı ille kullanılabilmektedir.

Muadillerine göre oldukça üstün bir özelliğe sahip olan bayan azdırıcı damla ile kadınlarda görülmesi beklenen cinsel isteği maksimum seviyeye çıkartmaktadır. Cinsel aktiviteye hazırlayan bu damla sayesinde partneriniz ile geçireceğiniz cinsel dakikalar oldukça kaliteli hale gelecektir.  Potioon bayan azdırıcı damla içeriğinde su, l-askorbik asit, l-arjinin, kafein, meyan kökü özütü, sodyum benzoat ve potasyum sorbat bulunmaktadır.

Potioon kadın azdırıcı damla içeriği sayesinde cinsle ilişki sırasında orgazm olamayan ve orgazm sırasında meydana gelen cinsel işlev bozukluğu doğal bir şekilde tedavi edilebilmektedir. Potioon bayan uyarıcı damla içeriği bitkisel ve doğal oluşu ile cinsel ilişki sırasında en üst düzeyde destek sağlayarak mükemmel sonuçlar ortaya koyar. Doğal oluşu ile de yan etki düzeyi minimum seviyede olmaktadır.

Potioon Damlanın Faydaları Nelerdir?

Doğal ve bitkisel içeriğe sahip olan Potioon damlanın faydaları nelerdir incelendiğinde hem kadınlara hem de partnerlerine büyük ölçüde avantaj sağladığı görülmektedir. Potioon damla yorumları incelendiğinde herhangi bir yan etkisinden söz edilmemiştir. Sağladığı avantajlar ise şöyledir;

  • Cinsel ilişki sırasın bayanların libidosunu yükselterek daha kaliteli bir ilişkı meydana getirmektedir.
  • Kadınlarda görülen cinsel işlev bozukluklarının giderilmesini sağlar.
  • İlişki sırasında hem bayanların hem de partnerinin daha fazla haz alması sağlanır.

Potioon Damlanın Yan Etkileri Nelerdir?

Potioon doğal içeri sayesinde şu ana kadar belirlenmiş etkisi bulunmamaktadır. Ancak cinsel istek arttırıcı damlaları kullanmaması gereken kişi grupları bulunmaktadır. Bu damlaların hamileler, emziren bayanlar, kalp veya tansiyon hastası olan kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Aynı zamanda ilacın bayanlar için olması ve kadınlık hormonunu arttırıcı özelliğe sahip olması nedeniyle erkelerin kesinlikle kullanmaması gerekmektedir. 18 yaşını doldurmuş olan kişiler için üretilmiş olan azdırıcı damlaların 18 yaş altındaki kişilerde hiçbir şekilde kullanılmamalıdır. 

Tavsiye edilen dozdan fazla tüketilmesi halinde baş ağrısı meydana gelebilmektedir.

Ancak bazı kişilerin içeriğinde yer alan ürünlere alerjisi olması halinde bir takım yan etkileri meydana gelebileceği için herhangi bir alerjen semptom ile karşılaşılması halinde bir an önce en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır. 

Potioon damlanın yan etkileri nelerdir sorusuna verilebilecek cevaplar için öncelikle doğru kullanımı yapıyor olmanız gerekmektedir. Sağlıklı bir beslenme ve kullanma koşullarına uygun kimseler olma şartlarını gerçekleştirdiğinizde kullanım sonrası yan etki görmemeniz beklenmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER