Sfliege Damla

Sfliege Damla

Satış Fiyatı : 249 TL

--

Sfliege Damla Nedir?

Cinsel istek arttırıcı Sfliege Damla 18 yaş üstü kadınların kullanımı için üretilmekte uzman bir ekip tarafından üretilmekte olan bu damlalar sayesinde cinsel ilişki sırasında hem bayanlar hem de partnerleri mutlu olmaktadır. Rakip markalara göre oldukça fazla tercih edilmekte olan bayan azdırıcı damla oral yolla alınmaktadır. 

Ülkemizde de kullanımı günden güne artan bu ürün kadın azdırıcı damla pazarı içerisinde adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Kadınların bu ürünlerden değil de cinsel yaşamlarında yaşadıkları çekinme veya utanma durumunu üstlerinden atabildikleri zaman kullanmayı kabul ettikleri cinsel istek ürünleri, kullanım sonrasında onlara yaşatacağı rahatlık sayesinde vazgeçilmezleri olacaktır.

Sfliege Damla Nasıl Kullanılır?

Sfliege damla kullanımı oldukça kolaydır. İçeriğinde gaz bulunmayan içeceklerin içerisine 6 ya da 7 damla kadar damlatılarak kullanılabilir. İçeceğin soğuk veya sıcak olması herhangi bir etki yaratmamaktadır. Renksiz, tatsız ve kokusuz olması nedeniyle içecekler ile tüketilmesinde bir sakınca bulunmamaktadır.

İhtiyaç anında dilin alt kısmına 3 damla kadar damlatılması daha hızlı etki etmektedir. Ancak önerilen günlük dozun fazlasını kullanmak bir takım yan etkilere neden olabileceği için günlük dozdan fazlasının kullanılmaması önerilmektedir.

İçeriğinin tamamen bitkisel maddelerden oluşması sayesinde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Baş ağrısı, mide bulantısı gibi durumların yaşanmaması için günlük kullanım dozuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir maddeye alerjinizin bulunması durumunda yaşayabileceğiniz reaksiyonların oluşmaması için ürün içeriğini dikkatlice incelemeniz önerilmektedir.

Sfliege Damla Kullanan Yorumları

Sfliege damla kullanmayı düşünen ancak emin olamayan neredeyse tüm bayanlar ilk olarak Sfliege Damla kullanan yorumları incelemesi yapmakta ve daha sonra almaya karar vermektedirler. Kullanımı fazlasıyla kolay olan damla ile istediğiniz kadar cinsel birleşmeden haz alabilir ve iki tarafında mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Cinsel istek arttırıcı ürünler listesinde adını başa yazdıran bu ürün birçok kadın tarafından tercih edildiğinden çok fazla yoruma sahiptir. Tüm yorumların olumlu olduğunu söylemek mümkün olmasa da olumlu sonuç alan kadın sayısı çok fazladır. Bu nedenle siz de araştırmalarınızda yorumları inceleyerek de aynı alerjen durumlara sahipseniz bunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sizinle aynı durumları yaşayan birçok kadın olduğunu fark edebilir ve bu sorunları aşmak için destek bulabilirsiniz.

Sfliege Damla Fiyatı

Sfliege Damla fiyatı neredeyse satışı yapılan her eczanede oldukça uygundur. 20 ml’lik şişelerde satışa sunulan bu damlaların hem eczaneden hem de internet üzerinden satın alınması mümkündür. Yine de eczaneler arası fiyat değişikliği görülebildiğinden birkaç eczane araştırması yaparak en uygun fiyatlı olanı seçebilirsiniz. Temel bir fiyatlandırma üzerine eklenen kar payları bulunmaktadır. İthal ürünler olduklarından kur değişiminden bu ürünlerin fiyatları da etkilenmektedir. Bu ürünlerin internet üzerinden alımını yapacağınız zaman mutlaka güvenilir bir siteden aldığınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi halde sahte veya tarihi geçmiş ürünler ile karşı karşıya kalabilirsiniz ve sağlık durumunuz tehlikeye girebilir.

Sfliege Damla İçeriği

Sfliege damla içeriği incelendiğinde Potasyum sorbat, vaccinium vitis idaea, meyve ekstresi, saf su, l-arjinin gibi doğal ürünlerden elde edildiği görülmektedir. Bitkisel içerikli olduğundan sağlık sorunları yaratmayan bu ürün cinsel yaşamın kalitesini arttırarak mutlu birliktelikler sağlar.

Her ne kadar zararsız ve bitkisel bir ürün olsa da hamilelerin veya emziren kadınların, yeterli ve sağlıklı beslenmeyen kimselerin, kalp ve tansiyon hastalarının, erkeklerin veya rızası olmayan kadınların kullanması sonucunda doğru kullanım şartlarına uyulmadığında hemen hemen her ilaç kullanımı sonrasında olduğu gibi bu üründe de olumsuz sağlık koşulları oluşmaktadır.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER