spanish fly

Spanish Fly

Satış Fiyatı : 249 TL

--

Spanish Fly cinsel sağlık ürünleri arasında yer alan kadın istek arttırıcı damla üründür. Kadınların partnerleriyle geçireceği cinsel ilişki sürecini maksimum düzeye çıkartarak alınan haz ve orgazm sayılarının artışını sağlamaktadır. Bu sayede her bir partnerin bu ilişkiden alacağı haz artacağından mutlu ve tutku dolu dakikaların da sürekliliği sağlanmış olacaktır.

Son zamanlarda oldukça fazla karşılaşılan orgazm olamama sorunu birçok ilişkiyi temelinden sarsmakta ve birçok evliliğin bitmesine neden olmaktadır. Cinsel haz duyulmadan yaşanan birlikteliklerden bir süre sonra kadınlarda bu yaşam şeklinden uzaklaşma görülmektedir. Bunun engellenmesi için üretilen birçok ürün vardır.

Spanish Fly Nedir? Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla Ne İşe Yarar?

Spanish Fly nedir? veya Spanish Fly bayan azdırıcı damla ne işe yarar? Soruları kullanmayı düşünen kimseler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Araştırmacıların ve uzman hekimlerin yorumlarına göre kullanılmasında bir sakınca görülmemektedir.

Spanish Fly damla kadın uyarıcı, istek arttırıcı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Cinsel isteksizlik yaşayan veya orgazm olamama gibi sorunlar yaşayan kadınların çözümü olan bu ürün doğal ve bitkisel içerikli olmaktadır. Besin takviyesi olarak geçen bu ürünler kullanım sonucunda olumlu tepkiler yer almaktadır.

Spanish Fly halk arasında İspanyol Sineği olarak adlandırılmaktadır. Cinsel birlikteliklerde hazza ulaşamayanlar, orgazm olamayanlar, partnerine daha fazla tatmin sağlamak isteyenler, cinsel isteksizlik ve soğukluk yaşayanlar için cinsel uyarı ve tahrik oluşturarak keyifli dakikalar yaşanmasını sağlamaktadır.

Spanish Fly Damla Kullanımı ve İspanyol Sineği Kullanım Şekli

Spanish fly kullanımı ve spanish fly bayan uyarıcı kullanım şekli kolay ve basit bir şekilde yapılmaktadır. Ağzı yolu ile kullanılan bu ürün asit ve alkol içermeyen içerikler içerisine katılarak da kullanılabilir. Tat, koku ve renklendirici ürün içermediğinden kullanım sırasında bir rahatsızlık hissi yaratmamaktadır.

Ürün kullanılırken tek kullanım sırasında 15-20 damla tüketilmesi gerektiğini belirtiyoruz. 10-15 dakika içerisinde etkisini göstermeye başlayan bu ürünü birlikteliklerden önce almanız gerektiğini unutmayınız.

Spanish Fly Damla İçeriği

Spanish Fly damla içeriği olarak bitkisel ürünler çok fazla olduğundan %100 bitkisel bir ürün olarak görülmektedir. Uzman hekim onaylı bu ürün kadınlara maksimum derecede cinsel istek vermektedir. Bu sayede kadınlar cinsel ilişkilere tam olarak hazır hissetmektedir.

Spanish Fly Etkileri

Spanish Fly etkileri kadınların cinsel isteklerini arttırmak, vajinal bölgeyi nemlendirmek, psikolojik ve fizyolojik olarak hazır hissetmeyi sağlamak ve bunun gibi birçok olumlu etkilerle sıralanabilir. Araştırmaların da oldukça olumlu sonuçlar verdiği bu ürün sayesinde kadınlar cinsel ilişkiye hazır hissetmektedir.

Spanish Fly Bayan Azdırıcı Yan Etkileri

Spanish fly bayan azdırıcı yan etkileri veya İspanyol sineği damla yan etkileri bu ilacı kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde herhangi bir yan etkisiyle karşılaşılmamış olduğu görülmektedir. Ancak içerisinde yer alan maddelere alerjen olan kişilerde alerjik reaksiyonlar meydana gelebileceği için ilk olarak içeriğinin okunması ve daha sonra kullanılması gerekmektedir. Herhangi bir yan etkiyle karşılaşılması durumunda ilacın kullanımına son verilip en yakın sağlık kuruluşuna başvurulması gerekmektedir.

Spanish Fly Damla Fiyatları

Spanish Fly damla fiyatları ithal bir ürün olduğundan özellikle ülkemiz kur farklarından dolayı satılan her yerde farklılık göstermektedir. Eczanelerde, cinsel ürün satan yerlerde veya internette kolayca bulabileceğiniz bu istek arttırıcı ürün farklı fiyatlandırmalarla karşımıza çıkmaktadır.

Sizler de bandrol kontrolü yaparak size en uygun yerden satın alabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz bir internet sitesi varsa orijinalliğini kontrol etmeyi ve fatura istemeyi unutmayınız.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER