delay sprey

Delay 48000 Sprey

Satış Fiyatı : 239 TL

DELAY 48000 Sprey Geciktirici Etkili Olan Bir Üründür. Penis Uzvuna Fıslatılarak Kullanılan Bu Sprey Daha Geç Boşalmanıza Yardımcı Olmaktadır. Sprey Etkisi Erken Gelmenin Önüne Geçmektedir.

 

Kullanım Şekli

+ Cinsel İlişkiden 15 Dakika Önce Kullanılır.

+ Penise Bir Ya Da İki Kez Fıslatılarak Kullanılır

+ Penisin Bütün Katmanına Yedirilir.

+ Günde Bir Kez Kullanılması Yeterlidir.

 

Etkileri

+ Erken Boşalma Sorunu Tarihe Karışmaktadır.

+ Daha Uzun Performans ve Daha Uzun Haz Hissi Yaşatmaktadır.

+ 30-45 Dakika Arası Boşalma Süresini Ekstra Uzatmaktadır.

+ Herhangi Bir Alerjik Reaksiyon Göstermez.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Bayanlarda Kullanımı Yoktur.

+ Ürün Kullanımı Önerildiği Şekilde Yapılmalıdır.

+ Önerilen Dozun Dışına Çıkılmamalıdır.

+18 Yaş Üstü Bireylerin Kullanımına Tabiidir.

Delay 48000 Sprey Nedir?

Erken boşalma sorunu yaşayan bireylerin en çok başvurduğu ürünlerin başında gelen Delay 48000 Sprey ülkemize yurtdışından ithal edilerek getirilmektedir. Etkisini en hızlı gösteren ürünlerin başında gelen Delay 48000 bu yönüyle kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Cinsel performansı da etkileyen Delay 48000erken boşalma sorunu yaşayan bireylerin partnerlerini de mutlu etmektedir. Sadece cinsel ilişkinin süresini uzatmakla kalmaz, aynı zamanda birden fazla kez ilişkiye girmenizi sağlar. Almanya menşeili bu ürün lokal anestezik niteliği sayesinde, cinsel bölge civarında uyuşmalara sebep olarak geç boşalmanızı sağlamaktadır. Bu uyuşma süreci aldığınız hazzın daha uzun sürmesini sağlamaktadır. Etki süresi bünyeden bünyeye değişse dahi ilişki sürenizi 45 dakikaya kadar uzatabilir. Bir kutu Delay 48000 45 ml olarak şişelenmiştir. Kullananların en iyi geciktirici sprey olarak nitelediği Delay 48000 Sprey en çok talep gören ürünlerden biridir.

Delay 48000 Sprey İçeriği

E vitamini bazlı formülü sağlığa zararlı bir katkı maddesi içermemektedir. Formülünde;

-glycol,

-hydrxehyl,

-cellulose,

-nicotine barındırmaktadır.

Delay 48000 Sprey Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Doğru kullanıldığı takdirde etkisini çok hızlı bir şekilde göstermektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ürünün miktarı 45 ml’dir. Bu ürünü 35-40 kere kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Cinsen ilişkiden 15-20 dakika evvel penisin uç kısmına 2 ya da 3 kere püskürtülmesi yeterli olacaktır. Bu işlemden evvel penis ve çevresinin kuru halde olması son derece önemlidir. Emilim gerçekleştikçe penisin üzerindeki kaslarda gevşeme meydana gelecek ve peniste sertleşme ortaya çıkacaktır. Bu sertleşme cinsel ilişki sırasında erken boşalmanızı engelleyecek ve hazzı ertelemek zorunda kalmamanızı sağlayacaktır.

Delay 48000 Spreyi Kullanmadan Evvel Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Spreyin penisin tamamına uygulanması gerekmemektedir. Dolayısıyla sadece ucuna 2 ya da 3 kere püskürtmeniz yeterli olacak ve kullanım ömrünü uzatacaktır. Ağza ya da göz ile temastan kaçınmanız oldukça elzemdir. Temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi penisinizin ve çevresinin kuru olması gerekmekte, daha evvel krem ya da benzeri bir madde kullandıysanız temizlemeniz önerilir. Ürün kondom takılı değilken uygulanmalı, kondom kullanılacak ise sprey uygulandıktan sonra kullanılmalıdır.

Ürünün doğru kullanıldığı takdirde herhangi bir yan etkisi gözlenmemektedir. Ancak yanlış kullanımın sebep olduğu yan etkileri vardır. Aşırı kullanımda penis ve çevresinde kızarıklık ve şişliğe yol açmaktadır. Bu beraberinde kaşıntıyı da getireceği için teninizde tahrişe yol açabilir. Aşırı kullanımlarda fazla terlemeye de yol açtığı kullanıcılar tarafından teyit edilmiştir. Doğru dozlarda kullanıldığında kesinlikli ama kesinlikle bir yan etkisi yoktur. Yukarıda saydığımız yan etkileri de oldukça kısa süreli etkileri olan yan etkilerdir.

Delay 48000 Sprey Sipariş, Satın Alım Süreci ve Fiyatları

Geciktirici Delay 48000 Spreyi sizler için en uygun fiyat ile tedarik edebilmek namına elimizden geldiğince ürün fiyatını yeniden değerlendiriyoruz. Web sitemiz sayesinde orijinal ürün garantisi altında en uygun Delay 48000 Sprey fiyatına ulaşabilir ve en ufak bir tereddüt dahi yaşamadan sipariş verebilirsiniz. Delay 48000 Sprey almadan evvel dikkat etmeniz gereken en önemli husus ürünün orijinalliğidir. Sitemizdeki ürünlerin tamamı bandrollü, yasal tedarikçisinden satın alınmış ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürünlerimizi pazarlarken birinci önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ürünlere dair tüm sorularınızı yanıtlamayı, görüşlerinizden yararlanarak daha sağlıklı bir alışveriş deneyimini sizlere sunmayı arzuluyoruz. Yetkili personelimize istediğiniz her an başvurabilir ve deneyimlerinizi çekinmeden aktarabilirsiniz.

 

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER