nely8 long time

Nely8 Long Time

Satış Fiyatı : 279 TL

Nely8 Geciktirici Etkisi Sağlayan Bir Kremdir. Kutu İçeriğinde 10 Adet Bulunur. Şaşe Paketler Halinde Olması, Kullanımının Çok Pratik Şekilde Gerçekleştirilebilmesine Olanak Sağlar. Tüm Erkek Bireyler Tarafından Rahatlıkla Kullanılabilir. Boşalmayı Öteleme Süresi İse 30-45 Dakika Arasındadır.

 

Kullanım Şekli

+ Cinsel Birleşmeden 15 Dakika Öncesinde Penisin Kök Kısmı ile Baş Kısmına Kadar Sürülür Ve Masaj Yapılarak Yedirilir.

+ 1 Şase Paketi Tamamen Kullanmanıza Gerek Yoktur.

+ Penisinizi 15 Dakika Sonrasında Ilık Su ile Yıkayabilirsiniz, Deri Zaten Kremi Emecektir.

 

Etkileri

+ Erken Boşalma Sorunları Olan Bireyin Boşalma Süresini 30 ile 45 Dakika Uzatır.

+ Bazı Kimselerde Bu Boşalma Süresi Daha Uzun Olabilir. (Penis Hassasiyetine Bağlı Olarak)

+ Yan Etki Ya Da Alerjik Reaksiyon Göstermez.

+ Karşı Tarafta Herhangi Bir Sorun Oluşturmaz.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ 18 Yaşından Küçük Bireylerin Kullanımına Uygun Değildir.

+ Bayanlarda Kullanımı Yoktur.

+ Cinsel İlişki Dışında Kullanımı Önerilmez.

+ Penis Dışında Farklı Bir Organda Kullanımı Önerilmez.

Nely8 long time nedir? Bu ürün büyütücü ve geciktirici etkiye sahiptir. Cinsel sorunlar kişilerin hayatında önemli sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Zira kişilere stres yapabilmekte, depresyon ve özgüven sorunlarına neden olabilmektedir. Psikolojik etkilerinin yanı sıra çiftlerin arasının açılmasına, soğumalara da neden olabilmektedir.

Bu sebeple cinsel problemlere yönelik sunulan çok sayıda ürün vardır. Nely8 geciktirici de bunlardan bir tanesidir. Kullanmadan önce hakkında bilgi sahibi olursanız, daha doğru bir şekilde hareket edebilirsiniz. Burada öncelikle ürünün bir ilaç olmadığını bilmeniz gerekir.

Eğer Nely8 long time geciktirici krem doğru bir şekilde kullanılırsa partneriniz ile daha iyi bir gece geçirmenizi sağlar.

Nely8 İçeriği Nelerden Meydana Gelir?

Günümüzde kullanılan çok sayıda cinsel ürün vardır. Bunların içerikleri her birinde değiştiği için öncesinde araştırmak, bilmek gerekir. Nitekim herhangi bir maddesine karşı alerjen durum varsa olumsuz sonuçlar görülebilir. Dolayısıyla dikkatli olunması önerilir. Nely8 long time içinde yer alan maddeler şöyledir;

 1. Metil Chloro Isothıazalınone
 2. Metil Isothıazalınone
 3. Sitrik Asit
 4. Su
 5. Disodyum Etil Dikokamid
 6. Tocopherol
 7. Potasyum Sorbat
 8. Undecyl Alkol
 9. Peg 15 Disülfat
 10. Karanfil Yağı
 11. Gliserin
 12. Ksantan Gam
 13. Behenly Alkol
 14. Gliserin Sitrat
 15. Ceteareth 25 Caprylik/Caprik Trigliserid
 16. Pnexatenol
 17. Likit Parafin
 18. Acacia Senegal Gam
 19. Aloe vera
 20. Gliseri Caprylate
 21. Karbomer
 22. Tri Etanol Amin

Ayrıca Nely8 özellikleri nelerdir için kutusunu okursanız da bilgi sahibi olmanız mümkündür. Eğer bu maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz varsa alınmaması gerekir. Ancak farklı cinsel ürünlerin içeriği değiştiği için onlar incelenebilir.

Nely8 Kullanıcı Yorumları

Birçok insan internet aracılığıyla bir ürünün kullanıcı yorumlarına bakmaktadır. Böylece kişilerin memnun kalıp kalmadığı öğrenilmeye çalışır. Bu durum cinsel ürünler için de geçerlidir. Bu kapsamda nasıl sonuçlar sunulduğu anlaşılmaya çalışır.

Nely8 ne işe yarar, etkileri nasıl gibi konulara merak ediyorsanız internet üzerinden konu hakkında ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Ancak özen göstermek, dikkatli olmak şarttır. Zira bir kişi herhangi bir bileşenine karşı hassasiyet gösteriyorsa, kullandığında olumsuz durumlar yaşayabilir. Yanlış kullanımda etkisi görülemeyebilir.

Böylece kişiler görüşlerini de olumsuz bırakabilir. Dolayısıyla Nely8 geciktirici yorum dikkatli bir şekilde okunmalı, bu gibi durumlar unutulmamalıdır. Ürün hakkında bilgileri kutusu üzerinden incelemeniz mümkündür. Ayrıca doğru kullanılması durumunda etkisi de görülebilmektedir.

Nely8 Fiyatı Ne Kadar?

Cinsel ürünlerin fiyatları, satın alma öncesinde en çok sorulan konuların başında gelir. Nely8 için de bu durum geçerlidir. Nely8 long time geciktirici krem 55 Türk lirası fiyata sahiptir. Ancak ara ara ücretler güncellendiği için takipte kalınması önemlidir. Bu sadece eskiden beri ürünü kullananlar için de geçerlidir.

Ancak eczaneden almak istiyorsanız, fiyatı farklılık gösterebilir. Bunun hakkında ayrıntılı bilgilere size en yakın eczaneden elde etmeniz mümkündür. Bu çerçevede Nely8 hem eczaneden hem de güvenilir firmalardan temin edilebilmektedir.

Nely8 Kullanımı Nasıl?

Eğer Nely8’in doğru etkiyi göstermesini istiyorsanız, kullanımı da doğru yapmanız gerekir. Dolayısıyla Nely8 nasıl kullanılır bilinmesi gereken bir durumdur. Bu eski kullanan kişiler için de geçerlidir. Zira hatalı bilgiden uzun süre yararlanıyor olmanız da olasıdır.

Bu bakımdan yanlış kullananlar hatalı yorum yapabileceği için kullanıcı yorumlarına da dikkat edilmelidir. Nely8 long time nedir, ilişkiden yaklaşık 5 ile 10 dakika önce uygulanmaktadır. Penisin ön ve alt bölümlerine, masaj yapılmak suretiyle sürülmelidir.

Bu tamamlandıktan sonra da beklenmelidir. Kişilerin bünyesine göre reaksiyonlar değişkenlik gösterebilir. İlk kullanım ardından ne kadar sürece etkisinin gözlemlenebileceği, ne kadar sürdüğü anlaşılabilir. Kullandıktan sonra bir süre geçince yıkanması mümkündür.

Nely8 Kullanırken Nelere Özen Gösterilmeli?

Cinsel sorunlardan mustaripseniz, buna yönelik kullanabileceğiniz çok sayıda ürün vardır. Hangisini kullanırsanız kullanın, dikkatli olmanız şarttır. Nely8 long time geciktirici krem için de bu durum geçerlidir.

Eğer Nely8’in içinde yer alan bileşenlerden birine bile aşırı hassasiyetiniz, alerjiniz varsa alınmamalıdır. Her ürün gibi son kullanım tarihi de mevcuttur. Bu geçtiğinde kullanmak sorunlara neden olabileceği için mutlaka kontrol edilmeli, geçmişse alınmamalıdır.

Ayrıca Nely8 geciktirici göz ile temas etmemelidir. Eğer ederse, bol su ile yıkanması ve en kısa sürede sağlık kuruluşuna gidilmesi önerilir. Cinsel bölgede enfeksiyon varsa da kullanılmaması tavsiye edilir.

Tüm bunlara ek olarak Nely8 geciktirici krem, prezervatif ile problemsiz olarak da kullanılabilir. Bunun için önce kremi kullanmanız, ardından da prezervatifi geçirmeniz gerekir.

Nely8’in Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Her ürün, doğru ve orijinal olanın kullanılması halinde etkisini gösterir. Dolayısıyla dikkatli ve bilinçli olmak şarttır. Eğer sahte olan kullanılırsa, bir takım sağlık sorunları da kendisini gösterecektir. Bu nedenle nasıl kullanılacağı ve etkisi gibi önemli bir konudur.

Her ne kadar daha önce cinsel ürünleri kullananlar bu konuda bilgi sahibi olsa da ha önce kullanmamışsanız, soru işaretlerine sahip olmanız olasıdır. Nely8 long time alırken nelere dikkat edilmeli zor gibi dursa da oldukça kolaydır.

Eğer ürünün üzerinde yer alan bandrolü ve hologramı kontrol ederseniz, bunu hemen anlamanız mümkündür. Ayrıca son kullanım tarihi de buradan görülebilir. Ek olarak ürün hakkında merak ettiğiniz konulara da yine kut üzerinden ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER