novagra

Novagra

Satış Fiyatı : 269 TL

Novagra Geciktirici Etkisi Olan Muhteşem Bir Üründür. Bir Kutu İçeriğinde 30 Adet Hap Bulunur. Bu Haplar Aktiviteden 1 Saat Öncesinde Kullanıldığında Erken Boşalma Sorunlarını Ortadan Kaldırarak Daha Geç Boşalmanıza Yardımcı Olmaktadır.

 

Kullanım Şekli

+ Cinsel Aktiviteden 1 Saat Öncesinde Bol Su ile Tüketilir.

+ Cinsel Aktivite Dışında Kullanılmamalıdır.

 

Etkileri

+ Erken Boşalma Sorununun Ortadan Kalkmasına Yardımcı Olmaktadır.

+ Daha Geç Boşalmanızı Sağlayarak Daha Uzun Bir Performans Sağlamanıza Yardımcı Olur.

+ Etki Süresi Kişiden Kişiye Değişmekte Olup Ortalama 30 Dakika Gecikme Yaşatır.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+18 Yaş Altı Bireyler De ve Bayanlarda Kullanımı Yoktur.

+ Birden Fazla Tüketilmemelidir.

+ Cinsel İlişki Dışında Tüketimi Önerilmemektedir.

Novagra Geciktirici Hapı Nedir Ne İşe Yarar?

Novagra geciktirici hapı, bitkisel formülü ile erkeklerin erken boşalma sorununu ortadan kaldırması için üretilmiş ve kullanıma sunulmuş bir ilaçtır. Novagra markasının ürettiği kapsül şeklindeki bu hap küresel ve ulusal çapta oldukça rağbet gören ve popüler bir üründür. Ana amacı cinsel birliktelik sırasında boşalma süresini geciktirmek ve alınan hazzı hem erkek bireyler hem de partnerleri için artırarak daha sağlıklı bir birliktelik kurulmasını sağlamaktır. Bunun dışında ise en önemli etkisi ise sperm miktarı ve kalitesini artırmaktır. İçerisindeki etkin maddeler sayesinde gerçekleştirdiği bu etki Novagra geciktirici hapının ebeveyn olmak isteyen çiftler tarafından da tercih edilmesini sağlamaktadır. Kullanıcıların geri dönüşleri dikkate alındığında bu anlamda da oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Novagra markasının ürettiği bu kapsül en iyi geciktirici hap olarak kabul edilmekte yoğun şekilde tercih edilmektedir. Bitkisel formülü, içerisinde kimyasal maddeler barındırmaması onu tercih edenlerin en önemli sebeplerinden birisidir. Kayıt altına alınmış herhangi bir yan etkisi yoktur. İçerisinde meyan kökü, çobançantası ve trigonella barındıran Novagra geciktirici kapsülleri %100 doğal yapısı ile erken boşalma sorunu yaşayan bireylerin favori ürünlerinden bir tanesidir.

Novagra’nın Kullanımı

Novagra sadece erkek bireyler için üretilmiş ve erken boşalmayı engelleyen, cinsel ilişkinin süresini uzatan, bitkisel bir formüle sahip bir ilaçtır. Kadınlarda kullanımı herhangi bir etki yaratmamaktadır. En iyi verimi cinsel ilişkinin başlangıcından yaklaşık bir saat önce oral yoldan bol su ile tüketildiğinde vermektedir. İçilen su miktarı ilacın etkisi noktasında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Dolayısıyla mutlak surette bol su ile tüketilmeli ve talimatlara asgari düzeyde uyulmalıdır. Günde maksimum bir kere kullanılmalı ve alkol ve başka uyarıcı maddelerle birlikte kullanılmamalıdır. İlaç kullanılmadan evvel prospektüsü dikkatlice okunmalıdır.

Yukarıda değindiğimiz gibi Novagra’nın etkisi genellikle 1 saat içerisinde ortaya çıkmaktadır. Ancak diğer tüm ilaçlar gibi etki kullanan kişinin bünyesine yani metabolik faaliyetlerine göre daha kısa sürede de ortaya çıkabilir. İlacı alan erkeklerin bir kısmında etki ilaç alındıktan hemen sonra yani çok kısa bir süre içerisinde ortaya çıkmaktadır. Novagra her bünyede farklı süreler içerisinde etkisini gösterir. İlacı kullandıktan sonra süreci takip etmeniz, bünyeniz üzerindeki etkiyi tahlil etmenize ve en optimal kullanım aralığına belirlemenize yardımcı olacaktır.

Novagra sadece cinsel birlikteliğin süresini uzatmakla kalmaz aynı zamanda erkek bireyleri cinsel birliktelik konusunda da uyarır. İlacı kullandıktan bir süre sonra kullanan bireyin penisinde sertleşme meydana gelmektedir. Bu durum sertleşme konusunda bazı düzensizlikler yaşayan erkek bireylerin de Novagra’yı tercih etmesine yol açmaktadır. Yani Novagra’yı sadece bir geciktirici olarak tanımlamak onun gösterdiği performansı azımsamamıza sebebiyet verir. Novagra etkin maddeleri sayesinde bireyin sperm kalitesini artırdığı gibi miktarına da olumlu katkılar yapar. Bu da yukarı da belirttiğimiz gibi çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin ilacı cinsel ilişkiye hazırlık aşamasında kullanmalarını sağlar.

Neden Novagra’yı Tercih Edelim?

Novagra hem Türkiye’de hem de Avrupa’da en çok tercih edilen geciktirici etkiye sahip ilaçlardan biridir. Bunun sebebi formülünün tamamının bitkisel maddelerden oluşması ve ilhamını doğadan almasıdır. İçerisinde herhangi bir kimyasal maddenin bulunmaması oluşabilecek yan etkileri ihtimallerini de daha en başından ortadan kaldırmaktadır. Ürünün kayda değer hiçbir yan etkisinin olmaması, bitkisel kökeni onu en çok tercih edilen cinsel ilaçlardan biri yapmaktadır. Kullanıcıları Novagra’yı en iyi geciktirici hap olarak tanımlamakta sürekli olarak memnuniyetlerini dile getirmektedirler. En iyi geciktirici olarak tanımlanmasının ve bu kadar çok tercih edilmesinin sırrı elbette gösterdiği etkide saklıdır. Kullananların neredeyse tamamı da gösterdiği etkinden memnun kalmaktadır. İlacı kullanan tüm bireylerin cinsel ilişki süreleri uzamış, erken boşalma sorunu çok büyük oranda ortadan kalkmış ve bununla orantılı olarak cinsel hayatları daha kaliteli bir hal almıştır.

Novagra’nın İçinde Ne Var?

Novagra tamamen doğadan elde edilen bitkisel ürünlerin etkin maddeleri ile üretilmektedir. Aşağıda kullanılan bitkilerin bir listesini sizler için hazırladık.

+ Triblus Terrestris

+ Demir Dikeni

+ Capsella Bursa

+ Pastoris

+ Çoban Çantası

+ Glycymhiza Glabra

+ Meyan

+ Trigonella Foenum

+ Graecum

+ Çemen Otu

+ Mısır Nişastası (Dolgu Maddesi)

Novagra Siparişi, Satın Alma Süreci ve Fiyatları

Geciktirici Novagra tablet için en uygun fiyatı sizlere sağlayabilmek adına ürün fiyatını sık sık düzenliyoruz. Sitemiz aracılığıyla en uygun Novagra fiyatına ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Novagra’ya eczanelerden ulaşabileceğiniz gibi sitemiz aracılığıyla da ulaşabilir güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın verdiği onay ile üretilen Novagra erken boşalma sorunlarınızı kökten çözecektir. Novagra satın al işlemleri için sitedeki yönergeleri takip edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER