stag 90000

Stag 9000 Sprey

Satış Fiyatı : 239 TL

STAG 9000 Geciktirici Sprey Özel Kutusunda Gönderilir. Erkeklerin Korkulu Rüyası Olan Erken Boşalma Sorunu STAG Sprey ile Son Bulmaktadır. Daha Geç Boşalmak Sadece Erkek Bireyi Değil Partnerini De Memnun Etmektedir. Aktivite Öncesi Kullanıla STAG Sprey Etkisi Birçok Ürüne Göre Daha Kuvvetlidir.

 

Kullanım Şekli

+ Cinsel İlişkinizden 20 Dakika Öncesinde Penise 1 Kez Fıslatılarak Kullanılır.

+ Çok Fazla Fıslatılması Hassasiyeti Ortadan Kaldıracağı İçin Bu Durum Bireyde Olumsuzluk Oluşturur.

+ Fıslatılma Sonrasında Sprey Penis Derisine Yedirilerek Sürülür.

+ 20 Dakika Sonunda Ilık Su ile Yıkayabilirsiniz.

+ Günde Bir Kez Kullanılması Yeterli Olacaktır.

 

Etkileri

+ Bireyin Boşalma Süresinin Doğal Haline Ek Olarak 30-45 Dakika Daha Uzamaktadır.

+ Geç Boşalma ile Penisteki Sertlik Oranını Da Korumaktadır.

+ Her İki Tarafa Daha Fazla Haz Katar.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Bayanların Kullanımına Uygun Bir Ürün Değildir.

+ Önerilen Dozajın Dışına Çıkılmamalıdır.

+18 Yaşın Üstündeki Bireyler Tarafından Kullanılmalıdır.

Stag 9000 Sprey Nedir?

Stag 9000 Sprey erkeklerin erken boşalma problemine karşı önlem alabilmeleri için üretilmiş püskürtme yoluyla kullanılan, etkin maddesi lidokain olan bir çözeltidir. Bu çözelti açık sarı renkli ve oldukça berraktır. Bitkisel olarak ise içerisinde karanfil esansiyel yağı, susam yağı, nane yaprağı ve karanfil yağı barındırmaktadır. 20 ml’lik miktarda şişelenir ve kullanıcılara sunulur. Stag 9000 sprey piyasadaki en iyi geciktirici spreylerden biridir. Erken boşalma sorunu yaşayan birçok erkeğin en sık tercih ettiği ürünlerden biridir. Aynı zamanda erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin partnerlerinin de kullanım sonrası ilişki süresindeki farkın arttığını belirterek önerdiği ürünlerden biridir.

Stag 9000 Sprey Nasıl Kullanılır?

Bitki bazlı maddelerin ve erken boşalmaya karşı etkili maddelerin bir araya gelmesi ile oluşan formülü sayesinde Stag 9000 Sprey en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Ürünün kullanımı noktasında önemli hususlar vardır. Yanlış uygulandığı takdirde ürünün verimliliği düşmektedir. Kullanmadan evvel penis bölgesi ve çevresinin temiz ve kuru olduğundan emin olunmalıdır. Cinsel ilişkiden en az 10 dakika evvel penisin gövde ve baş kısmı Stag 9000 Sprey ile spreylenmeli ve sıvı tamamen emilene kadar el ile ovulmalıdır. Spreyin penisin baş kısmına için 2 kez, gövde kısmına içinse 3 kez püskürtülmesi tavsiye edilen kullanım miktarıdır. Cinsel ilişki öncesi yıkanması gerekmez. Cinsel ilişkiden sonra bölge bol su ve sabun kullanımı ile beraber iyice yıkanır. Gün içerisinde tekrar kuracağınız bir birliktelik için ürünü bir kez daha kullanmanıza gerek yoktur. Ürün 3 aydan uzun bir süre kullanılmamalı ve son kullanma tarihine sürekli olarak dikkat edilmelidir. İlacı bırakmanın herhangi bir yan etkisi yoktur. İlacı 25 derecinin altında oda sıcaklığında kendi ambalajının içinde muhafaza etmeye gayret gösteriniz.

Stag 9000 Spreyi Kullanmadan Evvel Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Amid tipi anesteziklere karşı alerjik reaksiyon gösteren bireylerin kullanmaması önerilir. Spreyin uygulanacağı bölgede herhangi bir açık yaranın olmaması gerekmektedir. Açık yaralar enfeksiyon riski doğurmaktadır ve enfeksiyon riskinin bulunduğu bölgelerde kesinlikle kullanılmamalıdır. Kalp rahatsızlığı bulunan bireylerin kullanması tavsiye edilmez. Spreyi kullandıktan sonra cildinizin yüzeyinde tahriş ya da herhangi bir şişlik fark ederseniz doktorunuza başvurun. İlk kullanımdan evvel kendinizi güvende hissetmek ve ürünü yakından tanıyabilmek için tavsiye edilen miktardan daha azını kullanabilir ve vücudunuzun reaksiyonunu takip ederek ideal kullanım miktarını tahlil edebilirsiniz.

Stag 9000 Sprey Sipariş, Satın Alım Süreci ve Fiyatları

Geciktirici Stag 9000 Spreyi en uygun fiyat ile sizlere tedarik edebilmek adına ürün fiyatını sık sık güncelliyoruz. Sitemiz aracılığıyla en uygun Stag 9000 Sprey fiyatına ulaşabilir ve en ufak bir tereddüt dahi yaşamadan sipariş verebilirsiniz. Stag 9000 Sprey almadan evvel dikkat etmeniz gereken en önemli husus ürünün orijinalliğidir. Sitemizdeki ürünlerin tamamı bandrollü, yasal tedarikçisinden satın alınmış ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürünlerimizi pazarlarken birinci önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ürünlere dair tüm sorularınızı yanıtlamayı, görüşlerinizden yararlanarak daha sağlıklı bir alışveriş deneyimini sizlere sunmayı arzuluyoruz. Yetkili personelimize istediğiniz her an başvurabilir ve deneyimlerinizi çekinmeden aktarabilirsiniz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER