viga 150000 sprey

Viga 150000 Sprey

Satış Fiyatı : 239 TL

VİGA 150000 Sprey Mavi Kutulu Ambalajı ile Tanınmaktadır. Erken Gelme Sorunlarına Karşı Kullanılır. Kullanıcı Memnuniyeti Yüksek Bir Üründür. Erkek Bireyin Boşalma Süresini 30-45 Dakika Arası Geciktirmektedir. Bir Tüp Kullanımını Ortalama 60 Kez Kullanabilirsiniz.

 

Kullanım Şekli

+ Cinsel İlişkiden 15-20 Dakika Öncesinde Penisin Baş Kısmına 1-2 Kez Fıslatılır.

+ Penise Boydan Boya Yedirilir. Yumurtalıklara Sürülmesine Gerek Yoktur.

+ Günde Bir Kez Kullanmanız Yeterli Olacaktır.

+ İlişki Öncesi Penisi İsterseniz Yıkayabilirsiniz. Ama Yıkama Zorunluluğu Yoktur.

 

Etkileri

+ Erken Boşalma Sorunu Ortadan Kalkmaktadır.

+ Ürün Kullanıldığı Zamanlarda Etkisini Göstermektedir.

+ Her Bireyde Farklı Süre Gecikme Sağlar.

+ Boşalma Süresini Ortalama Olarak 30-45 Dakika Uzatır.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Çok Fazla Fıslatılmamalıdır. Aksi Taktirde Penisteki Hassasiyeti Tamamen Ortadan Kaldırır.

+ Bayanlarda Kullanımı Yoktur.

+ Erken Boşalma Sorunu Olmayanların Kullanımına Uygun Değildir.

+18 Yaşını Doldurmuş Olmak Gerekmektedir.

Viga 150000 Krem Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Geciktirici etkili Viga sprey, erken boşalma sorunu yaşayan bireylerin sık sık başvurduğu yüksek seviyede etkili bir spreydir. Yalnızca erkeklerin gereksinimlerini yönelik üretilen bu spreyin yardımıyla artık erken boşalma problemi tüm erkek için artık bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Tam olarak bu sebepten ötürü oldukça fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Erken boşalma sorunu yalnızca erkekleri etkileyen bir problem değildir. Erken boşalma sorunu aynı zamanda bu problemi yaşayan erkeklerin partnerleri için de oldukça büyük bir dert niteliğindedir. Erken boşalma problemi ile yüzleşmek zorunda kalan bir erkeğin partneri yeterince tatmin olamamakta ve orgazm olamadığı için doyuma ulaşamamaktadır. Dolayısıyla bu ilacın kullanımı cinsel birlikteliğin iki tarafının mutluluğu ve cinsel birlikteliğin sağlıklı ilerlemesi için son derece yararlıdır. Geciktirici Viga 150000 en iyi geciktirici sprey olarak bilinmekte ve sık sık tercih edilmektedir.

Viga 150000 sprey, sprey formatında penis yüzeyine ve çevresine püskürtülerek kullanılan ve erkeklerin erken boşalma sorununa karşı oldukça etkili bir formüle sahip olan medikal bir üründür. Bu ürünün en çekici taraflarından birisi fiyatının oldukça ekonomik olmasıdır. Küçük bir sprey kutusu içerisinde muhafaza edilen Viga 150000 büyük bir kullanım rahatlığına sahiptir. Ergonomik yapısı ile çok kolay bir şekilde taşınabilir. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında spreyin sadece penis bölgesine püskürtülmesi gerektiğidir. Spreyin testislere püskürtülmemesi gerekmektedir.

Oldukça güçlü ve etkili bir formüle sahip olan sprey en iyi geciktirici sprey olarak tanımlanmaktadır. Kullanımdan 15 dakika sonra etkisini gösterecek ve kesintisiz olarak devam edecektir. Etkisini göstermeye başladığı anda sprey su yardımı ile penis çevresinden arındırılmalıdır. Bol su kullanımı ile sprey arındırıldıktan sonra gönül rahatlığı ile cinsel birliktelik kurulabilir. Bünyeden bünyeye farklılık gösterse de etkisi birkaç cinsel birliktelik boyunca sürmekte ve 3 saat boyunca yeni bir kullanıma ihtiyacınız kalmadan defalarca kez ilişkiye girmenizi sağlamaktadır. Viga 150000 spreyini kullanan erkekle 3 saat boyunca erken boşalma kaygısı olmadan rahatça birlikteliğin tadını çıkarmaktadırlar.

Bir kutu Viga 150000 sprey yaklaşık olarak 50 kez kullanım imkanına sahiptir. Bu açıdan ekonomik olması onu çok fazla tercih edilebilir kılmaktadır. Sürekli olarak bir deodorantmışçasına yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Böylece oldukça uzun bir süre tekrar tedarik etmeden kullanmaya devam edebilir ve yarı yolda kalmadan cinsel birlikteliğin tadını çıkarabilirsiniz. Bu istisnai ürün sayesinde erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin büyük bir kısmı hem kendisinin hem de partnerinin doyuma ulaştığı birliktelikler yaşayabilmektedir.

Viga 150000 Sprey Sipariş, Satın Alım Süreci ve Fiyatları

Online bir şekilde ve birçok alternatif noktada farklı fiyat aralıklarında Viga 150000 Sprey’e ulaşmak mümkün fakat alışveriş yapmadan evvel ürünün orijinalliği hususunda azami dikkat göstermek oldukça önem arz etmektedir. Ürünün normal satış fiyatının çok altında satış yapmaya çalışan satıcılara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Piyasa fiyatının çok altında satılan ürünler genellikle imitasyon hüviyetindedir. Dolayısıyla ürünün gerçek ve orijinal olduğundan emin olmaya gayret edin. Sizlere sunduğumuz hiçbir ürün kesinlikle imitasyon ya da sahte değildir. Tüm ürünler yetkili satıcılardan bizzat personellerimiz tarafından tedarik edilmektedir. Ürünlerimizin fiyatlarını sizin için en uygun hale getirmek için sık sık güncellemekte ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Güncel fiyatı ürünün sayfasından takip edebilir ve gönül rahatlığı ile orijinal ürününüze ulaşabilirsiniz. Ürünü sipariş edebilmek için sitemizdeki yönergeleri takip edebilir, satış sorumlusuna sizinle paylaştığımız telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilir ve yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER