viga 50000 krem

Viga 50000 Krem

Satış Fiyatı : 239 TL

VİGA 50000 Krem Erken Boşalma Sorunlarını Bertaraf Ederek Boşalma Süresini Uzatmaktadır. Böylelikle Erkek Bireyin Boşalma Süresi De Uzamaktadır. Ve Cinsel İlişkiden Alınan Haz ve Performans Büyüleyici Bir Hale Dönüşmektedir. Alerjik Reaksiyon Göstermez

 

Kullanım Şekli

+ Cinsel İlişkiden 20 Dakika Öncesinde Mercimek Tanesi Büyüklüğü Kadar Penise Sürülür.

+ Penisin Tüm Uzuv Kısmına Masaj Yapılarak, Krem Deriye Yedirilir.

+ 20 Dakika Sonra Ilık Su ile Penisi Yıkayabilirsiniz.

+ Günlük Olarak Bir Kez Kullanılması Yeterlidir.

 

Etkileri

+ Erken Boşalma Sorununu Ortadan Kaldırır.

+ Boşalma Süresini Uzatır.

+ Performans Artışına Destek Olur.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Bayanlarda Kullanımı Önerilmez.

+ Keyfi Olarak Kullanımı Yapılmamalıdır.

+ Önerilen Doz Dışına Çıkılmamalıdır.

Geciktirici etkili Viga Krem, erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin en çok başvurduğu son derece etkili bir üründür. Yalnızca erkeklerin ihtiyaçlarına yönelik üretilen bu ürün sayesinde erken boşalma kâbusu birçok erkek için artık bir dert olmaktan çıkmaktadır. Bu yüzden oldukça sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Erken boşalma sorunu yalnızca erkeklerin değil erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin partnerleri için de oldukça büyük bir sorun niteliğindedir. Erken boşalan bir erkeğin partneri yeterince tatmin olamamakta ve orgazm olamadığı için doyuma ulaşamamaktadır. Dolayısıyla bu ilacın kullanımı hem erkeğin hem de partnerinin mutluluğu ve cinsel birlikteliğin sağlıklı ilerlemesi için son derece elzemdir. Geciktirici Viga 50000 en iyi geciktirici krem olarak bilinmekte ve sık sık tercih edilmektedir.

Viga 50000 Krem Nasıl Kullanılır?

Viga 50000 Krem yoğun ve güçlü bileşenleri ile erken boşalmayı bir problem olmaktan çıkarmaktadır. Alman menşei bir ürün olan Viga 50000 krem bitkisel bir formüle sahiptir ve krem formuna sahiptir. Penis bölgesine sürülerek ve masaj yaparak uygulanan bu krem etkisini oldukça hızlı göstermektedir. Ancak krem kullanımında dikkat edilmesi gereken en husus kremin testis bölgesinde kullanılmaması gerektiğidir. Penisin ucundan kasıkla birleştiği noktaya kadarki bölgeler kremlenmelidir. Cinsel birliktelikten 15 dakika evvel kullanılmış olması etkisini göstermesi için yeterli bir süredir. 15 dakikanın sonunda penis ve çevresinin su ile durulanması ilişki sırasında daha rahat hissedilmesini sağlayabilir. Ancak penisi kremden arındırmadan da ilişkiye girmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Su ile yapılacak arındırma işleminin kremin etkisini azaltması söz konusu dahi değildir.

Viga krem kısa sürede etkisini gösterdikten sonra erken boşalmayı bir dert olmaktan çıkarmaktadır. Herhangi bir yan etki ile karşılaşmadan tamamen bitkisel formüle sahip bu kremi kullanırken tereddüt etmenize gerek yoktur. Ürünün etkisi birkaç saat sürmektedir. Yoğun ve tekrarlayan cinsel ilişkilerde ikinci bir kullanıma gerek kalmadan etkisini korumaya devam etmektedir. Tekrar tekrar kullanımına ihtiyaç duyulmaması onu en çok tercih edilen kremlerden biri yapmaktadır. Yoğun bir cinsel hayatı olmasına rağmen erken boşalma sorununun pençesinden kurtulamayan erkekler çok sık bu kremi tercih ederler. Almanya menşeili ürün oradan ithal edilmekte ve Türkiye’de yetkili satıcı tarafından sağlanmaktadır.

Viga 50000 Krem Siparişi, Satın Alma Süreci ve Fiyatları

İnternette ve birçok noktada farklı fiyat aralıklarındaki kreme ulaşmak mümkün ancak sipariş vermeden önce ürünün orijinalliği hususunda azami dikkat göstermek oldukça önemli. Piyasa değerinin çok altına satış yapan satıcılara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ucuz fiyatlı birçok ürün genellikle sahte ya da imitasyon niteliğinde olmaktadır. Bu yüzden ürünün gerçek ve orijinal olduğundan emin olmaya gayret edin. Sitemizdeki hiçbir ürün imitasyon değildir. Tüm ürünler yetkili satıcılardan bizzat personellerimiz tarafından tedarik edilmektedir.

Ürünlerimizin fiyatlarını sizin için en uygun hale getirmek için sık sık güncellemekte ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Güncel fiyatı ürünün sayfasından takip edebilir ve gönül rahatlığı ile orijinal ürününüze ulaşabilirsiniz. Ürünü sipariş edebilmek için sitemizdeki yönergeleri takip edebilir, satış sorumlusuna sizinle paylaştığımız telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilir ve yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Müşteri geri dönüşlerini oldukça önemsiyoruz. Üründen duyacağınız memnuniyeti dile getirmekten çekinmeyin. Bunun dışında ürüne dair soru ve görüşlerinizi iletmek için sizinle paylaştığımız numaralar aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER