jeligra 100 mg

Jeligra 100 Mg

Satış Fiyatı : 160 TL

Jeligra 100mg Oral Jel 100mg Pembe Renkli Şase Paketler Halinde Bulunur. Ayrıca Çilek Meyvesi Aromalıdır. Her Bir Şase Paket 100mg Sildenafil Sitrat İçermektedir. Cinsel Aktivite Esnasında Kanın Hızlanmasını Sağlayarak Penisteki Sertliğin Oluşmasını Sağlar. Cinsel Aktivite Öncesinde Kullanılan Jeligra, Penisi Sertleştirerek Cinsel Aktivitenin Uzun Soluklu Sürmesini Sağlamaktadır. 1 Kutu İçinde 4 Adet Şase Vardır.

Kullanım Şekli

+ Cinsel İlişkiden 1 Saat Önce Ağız Yoluyla Alınmaktadır. Su ile Ya Da Susuz Olarak Kullanılabilir.

+ Şase Paketi Açtıktan Hemen Sonra Tüketimi Gerçekleştirilmelidir.

+ Hafif Aç Karına Tüketilmesi Önerilmektedir.

+ Alkol veya Aşırı Yağlı Yiyecekler Sonrası Kullanımı Önerilmez. (Etkisini Geciktirebilir)

Etkileri

+ Ortalama 12-24 Saat Arası Etki Süresi Vardır.

+ Cinsel Hayatınızın Renklenmesini ve Uzun Süren Bir Cinsel Birliktelik Yaşamanıza Yardımcı Olur.

+ Penisteki Kan Damarlarını Gevşeterek Kanın Penise Ulaşımını Sağlamaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Ağır Bir Karaciğer Sorununuz Var İse Jeligra Tüketmeyiniz.

+ Günlük Doz Miktarı 100mg Olarak Önerilmektedir. Fazlası Tüketilmemelidir.

+ Yakın Zamanda İnme ve Kalp Krizi Yaşadıysanız Jeligra Kullanılması Önerilmez.

Jeligra 100 mg çilek aromalı jel içeren, pembe renkli bir ilaçtır. 4 tane alüminyum-PE folyo saşe içinde sunumakta olup fosfodiesteraz tip-5 inhibitörleri sınıfına dahildir. Cinsel uyarı sırasında  kanın penise akımını sağlamakta, penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olmaktadır.

Bu bakımdan yalnızca cinsel yoldan uyarılma halinde doğal yolla ereksiyonu sağlamaktadır. Dolayısıyla ereksiyon sorunları yaşanmıyorsa ilaçtan da yararlanamamasıdır. Bu kullanımı açısından kadınlar için uygun değildir. Dolayısıyla hamilelik ve emzirme dönemlerinde de geçerliliği yoktur.

Jeligra 100 mg ne işe yarar ereksiyon problemlerine yönelik sunulsa da 18 yaşının altında olan kişiler tarafından da kullanılmamalıdır. Dolayısıyla özenli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir.

Jeligra 100 mg İçinde Ne Var?

Jeligra 100 mg içinde etkin madde olarak Sildenafil içerir Bunun dışında bir takım yardımcı maddeleri de yer almaktadır. Maddeler halinde bunlar, aşağıda olduğu gibidir;

 1. Mikrokristalin Selüloz-Karboksimetilselüloz Sodyum
 2. Sodyum Nişasta Glikolat
 3. Sorbitol 70/70(E420)
 4. Gliserol
 5. Metil Paraben (E218)
 6. Sodyum Sakkarin
 7. Poncaeu 4R (E124)
 8. Çilek Aroması
 9. Sodyum Hidroksit
 10. Saf Su
 11. Etanol %96

Eğer bunlardan birine de olsa alerjiniz varsa, Jeligra 100 mg jel kullanılmamalıdır.

Jeligra 100 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Jeligra 100 mg kullanılmaması gereken bazı durumlar vardır. Jel ilacın prospektüs bilgisinegöre bunlar aşağıda olduğu gibidir;

 1. Butil nitrat ya da amil nitrat gibi nitrik oksit açığa çıkaran yahut nitrat içeren ilaçlar kullanılması
 2. Kalbinizle ilgili sorunun olması
 3. Ağır karaciğer sorunu olması
 4. Ağır kalp sorunu olması
 5. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmesi
 6. Yakın zamanda inme geçirilmesi
 7. Tansiyonun düşük olması

Bunların dışında da Jeligra jel 100 mg kullanılmaması gereken durumlar vardır. Prospektüs bilgisinden bunların tümünü incelemeniz mümkündür.

Jeligra 100 mg Yorumları Nasıl?

Cinsel sorunlardan mustarip olan kişiler, ilaç kullanımından önce nasıl sonuçlar görebileceğiniz her zaman merak eder. Buna yönelik olarak internette bulunan yorumlar sık sık araştırılır. Jeligra 100 mg yorumlar da bu bakımdan bulunabilir.

Ancak bunu değerlendirirken dikkatli ve bilinçli olmak gerekir. Örneğin fiyat bilgisini araştırıyorsanız, geçmiş yıllarda yapılan bir yorum güncel fiyatı yansıtmayabilir. Aynı zamanda etkin ya da yardımcı maddesine alerjisi olan bir kişi kullanmışsa, olumsuz yorumlar yapabilir.

Aynı zamanda Jeligra 100 mg kullananlar yanlış kullanıyorsa hatalı yönlendirebilir. Dolayısıyla prospektüs bilgisini detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. Eczacınıza da ilaç hakkında aklınızda olan soruları sormanız mümkündür.

Jeligra 100 mg yorumlar internetten bulunabilecek olsa da bu nedenle dikkatli bir şekilde okunması gerekir.

Jeligra 100 mg Ne Kadar?

Jeligra 100 mg jel fiyatı ne kadar? Bu soru jeli kullanmak isteyen birçok kişi tarafından sorulmaktadır. İlaç güncel olarak 376 Türk lirası civarındadır. Ancak güncel araştırmalar yapmak yine de tavsiye edilir. Zira Jeligra 100 mg fiyat 2022 ile gelecek yılın fiyatları değişkenlik gösterebilir.

İlacı nasıl temin edebileceğinizi merak ediyorsanız, Jeligra 100 mg sipariş güvenilir online firmalardan verilebilir. Aynı şekilde en yakın eczaneden almanız da mümkündür.

Jeligra 100 mg Nasıl Kullanılır?

Jeligra jel 100 mg doğru kullanılırsa sağladığı etki görülebilir. Jelin prospektüs bilgisine göre bir kereden fazla kullanılmamalıdır. Ayrıca yalnızca ağız yolu ile kullanım için sunulmaktadır. Cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce içine saşenin içinde bulunan oral jel çıkarılmalı, su ile ya da susuz bir şekilde alınmalıdır.

Yaşlı bireylerde özel doz ayarlanması gerekmemektedir. Şiddetli böbrek yetmezliği ve karaciğer bozukluğu olan hastalarda Jeligra kullanımı tavsiye edilmez. Eğer kullanmanız gerekenden fazla almışsanız, en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekir.

Bunun yanı sıra Jeligra 100 mg etki süresi kişilerin bünyesine göre farklılık gösterebilir. İlk kullanım ardından konu bilgi alınabilir.

Jeligra 100 mg Yan Etkileri Neler?

Jeligra jel 100 mg bir takım yan etkilere sahi olduğu için dikkatli ve bilinçli bir şekilde alınmalıdır. Etkiler çok yaygın, yaygın, yaygın olmayan, seyrek, çok seyrek ve bilinmiyor şeklinde görülebilir. İlacın prospektüs bilgisine göre yan etkiler aşağıda olduğu gibidir;

 1. Uzamış ve bazen ağrılı olabilen sertleşme
 2. Ciddi deri reaksiyonları
 3. Kriz ya da nöbet
 4. Burun tıkanıklığı
 5. Görme bozukluğu
 6. Bulanık görme
 7. Görmede renklerin soluklaşması
 8. Hazımsızlık
 9. Sıcak basması
 10. Yüz kızarması
 11. Bulantı
 12. Sersemlik hissi

Bunların yanı sıra ilacın farklı yan etkileri de vardır. Aşağıda yer alan konular da Jeligra jel 100 mg yan etkileri arasında yer almaktadır;

 1. Kusma
 2. Deri döküntüsü
 3. Gözlerde iritasyon
 4. Gözlerde kanlanma-kızarma
 5. Gözlerde ağrı
 6. Işığa bakınca parlama görme
 7. Görsel parlaklık
 8. Işığa hassasiyet
 9. Gözlerde sulanma
 10. Kalp çarpıntısı
 11. Hızlı kalp atımı
 12. Yüksek kan basıncı
 13. Düşük kalp basıncı
 14. Kas ağrısı
 15. Uyku hissi
 16. Dokunma hissinde azalma
 17. Baş dönmesi
 18. Kulak çınlaması
 19. Ağız kuruluğu

Jeligra 100 mg jel kullanırken bunlardan herhangi biri görülürse en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekir.

Jeligra 100 mg Jel Nasıl Saklanmalı?

Jeligra jel 100 mg çocukların erişebileceği yerlerden uzakta korunmalıdır. Kuru ve serin bir ortamda, güneş ışığından uzakta durmalıdır. İlacın son kullanım tarihi üzerinde bulunmakta olup buna dikkat ederek kullanılmalıdır.

jeligra 100 mg

Jeligra 100 Mg Jel Satın Al

Sertleşme problemi erkeklerin en sık yaşadığı cinsel problemlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Cinsel aktiviteyi önemli bir ölçüde sınırlandıran bu problem genellikle belirli bir yaşı geçmiş erkeklerde sık sık görülse de sadece yaşlı erkeklere özgü bir problem olmayıp genç erkeklerde de sık sık görülmektedir. 

Sertleşme probleminin görülmesi ise tek başına bir sorun değildir. Hayatın normal akışı içerisinde de insanlar belirli cinsel problemlerle karşılaşabilmektedirler. Ancak önemli olan bu problemlerin uzun süreli olmaması ve görüldükten kısa bir süre sonra kendiliğinden düzelmesidir. Bu sebeple ilk defa sertleşme problemi ile karşı karşıya kaldıysanız korkulacak bir durum yoktur. Ancak eğer bu problem uzun süre devam ederse ve gündelik hayatı da etkilemeye başlar o zaman tedavi ihtiyacı doğmaktadır.

Sertleşme sorunun çözümü için birçok ürün piyasada bulunmaktadır. İnsanların genel olarak tercih ettikleri ilk ürünler doğal ürünlerdir. Ancak bu doğal ürünlerin çoğu sorunu kısa süreliğine çözse de genelde bir süreklilik sağlamamaktadırlar. Bunun akabinde ise kullanıcılar farkı ürün arayışlarına girmektedirler. Bu arayış esnasında ise birçok ürünler karşılaşmak mümkündür. Piyasada bu kadar çok ürünün olması ise insanların kafasın karıştırabilmektedir ve hangi ürünün kullanılması gerektiği konusundan emin olunamamaktadır.

Sildenafil etken maddeli ürünler sertleşme problemlerinin çözümünde en etkili ürünlerden bir tanesidir. Bu etken maddeye sahip olan ürünler damarlar üzerinde etkili olmaktadırlar ve soruna yol açan damar daralmalarını tedavi ederek sertleşme problemlerine çözüm bulmaktadır.

Jeligra jel de içeriğinde sildenafil etken maddesini ihtiva eden ve ülkemizde ne çok kullanılan destekleyici ürünlerden bir tanesidir. Jeligra nedir sorusu ürünü kullanmak isteyen birçok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesidir. 

Jeligra sertleşme sorunları özelinde kullanılmaktadır ve belirli sürelerde ve düzenli kullanım sonucunda sertleşme sorunlarını tedavi etmektedir. Ürünün içeriği jel formundandır ve diğer ürünlerden farklı olarak sade olarak tüketilmektedir.

Jeligra Ne İşe Yarar?

Jeligra yukarıda da belirtildiği üzere içeriğinde sildenafil etken maddesini barındıran ve erkeklerde sertleşme problemlerine çözüm sunan güçlü destekleyici bir üründür. Ürünün ana görevi penis bölgesine giden kılcal damarları genişleterek bölgeden kanın hızlı bir şekilde geçmesine imkan vermektir. Bunun sonucunda ise penis bölgesi kanla dolarak penisin ereksiyonu sağlanmış olmaktadır.

Jeligra kullananlar yorumları ise bir o kadar pozitiftir. Birçok kişi ürünün kullanımından sonra olumlu geri dönüşler yapmıştır. Siz de eğer sertleşme problemi yaşıyorsanız ve bu sorun hayatınızı giderek olumsuz olarak etkiliyorsa Jeligra jel kullanabilirsiniz.

Jeligra Jel Nasıl Kullanılır?

Destekleyici ürünüler doğru kullanılması ürünün etkisinin tam olarak alınabilmesi açısından çok önemlidir. Bazı insanları ürünü kullandıktan sonra pek bir etkisinin olmadığından, sertleşme sorununun çözülmediğinden yakınmaktadır.

Bunun birkaç nedeni bulunmaktadır. İlk olarak insanlar ürünü kullandıktan sonra yeteri kadar beklemeden cinsel aktiviteye başlamaktadır. Ancak ürün kullanıldıktan belirli bir süre beklenilmesi gerekmektedir. Bu süre genelde 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Diğer bir sorun ise ürün kullanıldıktan sonra cinsel aktivitenin gerçekleşmemesidir. Cinsel aktivite ürünün tam olarak etkili olabilmesi için önemli bir kriterdir.  Ürün cinsel aktivite sırasında ana etkisi göstermektedir. Bunun sebebi ise cinsel yarı sırasında ürünün ana etkisinin ortaya çıkmasından ileri gelmektedir.

Jeligra 100 Mg jeli cinsel aktiviteden 1 saat öncesinden hafif tok karnına tüketmelisiniz. Su ile tüketmeniz ürünün etkisinin daha hızlı ortaya çıkması için önemlidir. Bunun yanından ürün meyve suyu gibi içeceklerle de tüketebilirsiniz. Ancak Jeligra alkol ile kullanılmaya uygun bir ürün değildir. Bunun nedeni alkol ile birlikte kullanımlar ürün ile alkol etkileşime girerek etki düşüşünün sebebiyledir.

Ürünün 24 saat içerisinde bir defa kullanmalısınız. Aynı zamanda kullanırken aynı anda bir adetten fala jel kullanmamaya da dikkat etmelisiniz. Bu tür kullanımların ürünün etkisini arttırdığına yönelik algı doğru olmamakla birlikte aksine etkisini düşürebilmektedir.

Jeligra Jel Yan Etkileri

Destekleyici ürünlerin yan etkisinin çok olduğuna dair halk arasında yanlış bir algı bulunmaktadır. Öncelikle bu ürünler devlet tarafından onaylı ürünlerdir. Bu sebeple insan sağlığına direkt olarak zararlı olması gibi bir durum söz konusu değildir.

Yan etkiler konusunda ise bilinmesi gereken başka hususlar da bulunmaktadır. Her ürünün, ister destekleyici bir ürün olsun ister sıradan bir ağrı kesici olsun belirli yan etkileri bulunmaktadır.  Neredeyse her ilacın prospektüsü incelendiğinde uzun bir yan etkiler listesi bulunmaktadır ancak bu yan etkilerin çoğu genelde görülmemektedir. Ancak her ihtimale karşı yine de bu prospektüsler mutlaka okunmalıdır.

Jeligra yan etkiler genellike hafif düzeyde seyretmektedir ve çoğunlukla ortaya çıkmaz. Ortaya çıktığı durumlarda da genelde bu yan etkiler herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan düzelmektedir.

Eklem ağrıları, mide bulantısı ve baş ağrısı ürünün en çok görülen yan etkilerindendir. Bu yan etkiler çoğunlukla ortaya çıkmasa da ortaya çıktığı taktirde de genellikle kendiliğinden düzelme eğilimindedir. Eğer bu yan etkiler 4 saat içerisinde düzelme eğilimi göstermezse ve git gide şiddetlenirse yakınınızda yer alan bir sağlı kuruluşuna başvurabilir ve yardım alabilirsiniz.

Jeligra 100 Mg Fiyat

Jeligra fiyatı ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Diğer ürünlerden fiyat olarak çok daha ucuz olan Jeligra, etkisi ile de tam bir fiyat performans ürünüdür.

Jeligrayı eczanelerden ve internetten kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ürünün internet fiyatı her üründe olduğu gibi internet üzerinde daha ucuza gelmektedir. Diğer yandan insanlar destekleyici ürünleri yüz yüze almaktan ziyade internet üzerinden sipariş etmeyi tercih etmektedirler. Ancak ürünleri internetten sipariş ederken dikkatli davranmalı ve sahte bir ürünle karşılaşmamak adına güvenilir satıcılardan sipariş vermelisiniz.

Jeligra 100 mg fiyat 2023 yılından internet üzerinde 180 TL’dir. Bu fiyatın çok altında bir fiyatla karşılaşırsanız dikkatli olmalısınız.

Jeligra başta olmak üzere pek çok destekleyici ürünün siparişini firmamız üzerinden verebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini çok önemsemektedir. Bu nedenle web sitemizde bulunan telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir, siparişiniz hakkında sorular sorabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler hakkında merak ettiklerinizi de uzmanlarımıza sorarak cevap bulabilirsiniz.

Son olarak bazı insanlar Jeligra’ya benzer hangi ürünleri kullanabileceğini sormaktadırlar. Piyasada daha önce de belirtildiği üzere birçok destekleyici ürün bulunmaktadır. Eğer Jeligra dışında bir ürün kullanmak isterseniz ürünün içeriğinde sildenafil olmasına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle Degra 100 mg gibi ürünler de Jeligra yerine tercih edilebilir.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER