lifta 10 mg

Lifta 10 Mg

Satış Fiyatı : 299 TL

LİFTA 10mg Kuvvetli Etken Maddeli Bir Üründür. Hekimlerin En Çok Tercih Ettiği ve Önerdiği Penis Sertleştirme Ürünleri Arasında Yer Almaktadır. Penise Giden Tıkalı Damarların Genişlemesini Sağlayarak Kan Akışını Rahatlatmakta ve Penisin Doğal Sertliğine Kavuşmasına Yardımcı Olmaktadır.

Kullanım Şekli

+ Aktiviteden 1 Saat Öncesinde Bir Bardak Su ile Kullanılır.

+ Hafif Aç Karına Tüketilmelidir.

+ Aşırı Yağlı Yemeklerden Sonra Tüketilmemesi Gerekir.

Etkileri

+ 24-32 Saat Etki Süresi Vardır

+ Penise Giden Kılcal Damarların Kan ile Dolmasını Sağlayarak Penise Giden Kan Akışını Hızlandırmaktadır.

+ Aktivitenizin Daha Sağlıklı ve Daha Uzun Sürmesine Sağlar.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ 24 Saat İçinde Sadece Bir Kez Kullanılmalıdır.

+ Alkol ile Tüketilmemesi Önerilir.

+ Kalp Rahatsızlığı Yaşayan Bireyler Doktor Kontrolü Altında Kullanmalıdır

Lifta 10 mg ne işe yarar? Bu ilaç erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi için yararlanılan ilaçlardan bir tanesidir. Bu durum, cinsel faaliyet için gerekli cinsel sertliğin korunamaması ya da penis sertleşmesinin sağlanamaması halidir.

Lifta 10 mg sarı renkli bir tablettir. Bir yüzünde 10 baskısı yer almakta olup badem biçimindedir. Piyasada 2, 4 ve 8 tabletlik blister ambalajlar halinde bulunabilir. Bu özellikleri ve üzerinde yer alan bandrolü ile orijinal bir ilaç tespit edilebilir.

Lifta penis içinde yer alan kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak çalışmaktadır. Böylece kan penis içine akabilmekte, sertleşme de sağlanmaktadır. Ancak Lifta 10 mg ne işe yarar bir sertleşme problemi yaşamayan erkeklere yardımcı olmaz. Zira Viagra gibi ürünlerden tamamen farklı kategoride yer alır.

Ayrıca cinsel uyarı bulunmuyorsa, Lifta yine tek başına işe yaramayacaktır. Kullandıktan sonra partneriniz ile normal bir ilişki kurulmalıdır.

Lifta 10 mg Yorumları Nasıl?

Lifta 10 mg günümüzde cinsel sorunlardan mustarip birçok erkek tarafından kullanılmaktadır. Buna dair Lifta 10 mg kullananlar yorumları, internet üzerinden kısa bir araştırma ardından görülebilir. Bunlar hem olumlu hem de olumsuz yapıya sahiptir.

Ancak yorumlar kişisel bir görüş, tecrübe olduğu için dikkatli olunmalıdır. Zira kişileri hatalı yönlendirme olanakları da vardır. Örneğin fiyatını merak ediyorsanız, geçmiş tarihe ait fiyatlar Lifta 10 mg 2 tablet fiyat 2022 verileri ile uyuşmayabilir.

Aynı şekilde nasıl kullanacağınızı düşünüyorsanız, hatalı kullanan bir kişi doğal olarak sizi yanlış yönlendirecektir. Eğer kişi içindeki bir maddesine karşı aşırı hassasiyete sahipse, ancak yine de kullanmışsa olumsuz durumlar yaşanabilir.

Bu nedenle Lifta 10 mg nedir yorumlar internetten bulunabilecek olsa da dikkatli olunması şarttır.

Lifta 10 mg İçindekiler Listesi

Lifta 10 mg etkin madde olarak tadarafil içerir. Her film kaplı tablet 10 mg bulundurur. Bu bakımdan Lifta 10 mg ne işe yarar da erkeklerde cinsel sorunlara yönelik kullanılan bir ilaçtır. Etkin maddesine ek olarak bir takım yardımcı maddeleri de bulunur. Prospektüse göre bunlar aşağıda olduğu gibidir;

 1. Laktoz granül
 2. Kroskarmeloz sodyum
 3. Hidroksipropil selüloz – LH11
 4. Sodyum Lauril sülfat
 5. Mikrokristalin selüloz – PH 101
 6. Magnezyum stearat
 7. HPMC E5
 8. Titanyum dioksit
 9. Talk
 10. Sarı demir oksit
 11. Triasetin

Lifta 10 mg fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri arasındadır. Gerek etkin maddesine gerekse yardımcı maddelerden birine karşı alerjiniz, aşırı hassasiyetiniz varsa alınmaması gerekir.

Lifta 10 mg Hangi Durumlarda Kullanılmamalı?

Lifta 10 mg ne işe yarar sertleşme sorunlarına yönelik kullanılsa da alınmaması gereken bazı durumlar vardır. Kişilerin bunlara dikkat etmesi şarttır. Prospektüs bilgisinde bunlar geçmekte olup bazıları şöyledir;

 1. Tadarafil ya da içinde yer alan maddelerden herhangi birine alerji varsa
 2. Hangi formda olursa olsun organik nitrat ya da amil nitrat gibi, nitrik oksit bulunduran ilaçlar alınması
 3. Ciddi kalp rahatsızlığı olması
 4. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmesi
 5. Tansiyon çok düşükse
 6. Yakın zamanda felç geçirilmesi
 7. Kontrol altına alınamamış yüksek tansiyon olması

Ayrıca non-arteritik anterior iskemik optik nöropati sebebiyle görme kaybı olduysa da alınmamalıdır. Bunlara ek olarak ciddi böbrek ve karaciğer problemi varsa, kemik iliği kanseri, kan hücrelerinin kanseri, peniste biçim bozukluğu ya da kırmızı kan hücrelerinin anormalliği varsa almadan doktor ile görüşülmelidir.

Lifta 10 mg Nasıl Kullanılır?

Her ilaç doğru kullanıldığında etkisini gösterir. Bu nedenle Lifta’nın nasıl kullanıldığı da bilinmelidir. Lifta 10 mg ne işe yarar, etkileri böylece daha iyi şekilde gözlemlenebilir. Burada ilk olarak ilacın kadınlar için olmadığı bilinmelidir. Dolayısıyla emzirme ve hamilelik durumlarında da geçerliliği bulunmaz. Benzer şekilde 18 yaş altında olan erkeklerin kullanılması için de tasarlanmamıştır.

İlacın prospektüs bilgisine göre özel kullanım durumu da yoktur. Lifta 10 mg bunların dışında aç ya da tok karna kullanılabilen bir ilaçtır. Cinsel aktiviteden az an 30 dakika önce alınmakta olup, bundan sonra 36 saate kadar etki gösterebilir. Ancak cinsel uyarı olmazsa Lifta da etki etmeyecektir.

Bu nedenle parteriniz ile beraber normal bir ilişki kurulması gerektiği unutulmamalıdır. İlaç ağızdan kullanılmakta olup bir bütün olarak, su ile beraber yutulmaktadır.

Lifta 10 mg Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Lifta 10 mg’da da bir takım yan etkiler vardır. Bu nedenle özenli bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Lifta 10 mg yan etkileri çok yaygın, yaygın, yaygın olmayan, seyrek ve çok seyrek şekillerde gözlemlenebilir.

İlacın prospektüs bilgisine göre etkilerden bazıları şöyledir;

 1. Baş ağrısı
 2. Sırt ağrısı
 3. Kas ağrıları
 4. Yüzde kızarma
 5. Burun tıkanıklığı
 6. Baş dönmesi
 7. Hazımsızlık
 8. Karın ağrsı
 9. Mide içeriğinin yemek borusuna geri kaçması
 10. Terlemede artış
 11. Çarpıntı hissi
 12. Burun kanaması
 13. Migren
 14. Ciddi deri döküntüleri
 15. Düzensiz kalp atışı

Bunların dışında da Lifta 10 mg yan etkileri vardır. Dolayısıyla bilinçsiz kullanmamak gerekir. Eğer herhangi bir yan etki gözlemlenmişse en yakın sağlık kuruluşuna gidilmelidir. Sağlık sorunlarının yaşanmaması için son kullanım tarihine dikkat edilmeli, geçtikten sonra alınmamalıdır.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER