vigaroo 100 mg

Vigaroo 100 Mg

Satış Fiyatı : 269 TL

Vigaroo 100mg Sildenafil Etken Maddesine Sahip Bir Üründür. Vigaroo 100mg Mavi Renkli Bir Üründür. Her İki Yüzü de Çentiksiz ve Baklava Biçimindedir. 4 Tablet ve 8 Tablet Şeklinde Üretilmektedir. Vigaroo Cinsel Yolla Uyarılmanız Durumunda Peniste Sertleşme Oluşmasına ve Bu Sertleşmenin Uzun Sürmesine Olanak Tanıyan Güçlü Bir Performans Ürünüdür. Vigaroo ile Ereksiyon Sorunlarını Geride Bırakabilirsiniz.

Kullanım Şekli

+ Cinsel Birleşmeden 1 Saat Öncesinde Oral Yolla Tüketmelisiniz.

+ Ürün Tüketimini Bol Su ile Yapmalısınız.

+ Vigaroo Kullanım Öncesi ve Sonrasında Alkol Kullanımının Yapılmamasına Dikkat Edilmelidir (Vigaroo Etkisi Gecikebilir)

+ Aç Karına Kullanılması Ürünün Etkisini Arttırmaktadır.

+ Günlük 100mg Dozajının Aşılmaması Gerekir.

+ Günde Bir kez Kullanılmalıdır.

Etkileri

+ Cinsel Birleşmede Penisin Daha Sert ve Daha Uzun Süre ile Performans Sergilemesine Yardımcı Olmaktadır.

+ Tıkalı Olan Damarları Gevşeterek Kanın Hızlanmasına Olanak Sağlar. Böylece Vücut İçerisindeki Etkileşimini Arttırmaktadır.

+ Damar Yollarını Genişletmektedir.

+ Ereksiyon Sorunlarının Ortadan Kaldırılmasına Yardımcı Olmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

+ Günlük Kullanım Dozajı Aşılmamalıdır.

+ Kadınlarda Kullanımı Yoktur.

+ Ürün Kullanım Öncesinde Fazla Miktarda Alkol Tüketilmemesine Dikkat Ediniz.

+ Ciddi Böbrek Rahatsızlığı ile Kalp Rahatsızlığı Olan Bireyler Doktor Kontrolü Altında Kullanmalıdır.

+ HIV İlaçları ile Birlikte Kullanılması Önerilmemektedir.

Vigaroo 100 mg nedir, peniste yer alan kan damarlarının gevşemesine yardımcı olan bir ilaçtır. Böylece cinsel uyarı esnasında kanın penise akmasını destekler. Bu bakımda yalnızca cinsel uyarı esnasında, doğal yolla ereksiyon sağlamaktadır.

Bu yönü bakımından cinsel sorunu bulunmayan kişilerin Vigaroo kullanmaması gerekir. Sertleşme problemi erkeklerde cinsel aktivitede gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması ya da bunun korunamaması halidir. Dolayısıyla kadınların kullanılması için tasarlanmamıştır. Hamilelik ve emzirme dönemlerine de böylece kullanılmaz.

Ayrıca Vigaroo 100 mg nedir erkeklerde sertleşme sorunlarına yönelik sunulsa da 18 yaşının altında olan erkekler tarafından da kullanılmamalıdır. Dolayısıyla dikkatli bir şekilde korunmalı, muhafaza edilmelidir. Serin ve kuru bir ortamda, güneş ışığından uzakta saklanmalıdır.

Viagroo 100 mg Yorumları

Günümüzde birçok erkek, cinsel sorunlara yönelik sunulan ilaçları almadan önce nasıl etki görebileceğini araştırır. Kullanıcı yorumları bu bakımdan anlamak için sık sık sorulmaktadır. Viagroo 100 mg kullanıcı yorumları internette görülebilir. Ardından fiyat, nasıl kullanıldığı ve etkisine dair verilere ulaşılabilir.

Ancak bunlar dikkatli bir şekilde okunarak değerlendirilmelidir. Nitekim 2020 yılına ait bir fiyat yorumu, 2022 için geçerli olmayabilir. İlacı hatalı kullanan kişi, bu konuda yanlış yorumlar atabilir. Aynı şekilde her kişide Vigaroo 100 mg etki süresi değişebilir. Bunun sebebi bünyelerin farklılık göstermesidir. Ayrıca hatalı kullanımda istenen sonuçlar görülmeyebilir.

Tüm bunlar, Vigaroo 100 mg kullanıcı yorumları arasında görülebileceği için kişileri hatalı yönlendirebilir. Bu nedenle sorunuz varsa eczacınıza danışılması önerilir. Aynı zamanda prospektüs bilgilerini ele almanız da mümkündür.

Vigaroo 100 mg İçindekiler Nelerdir?

Vigaroo 100 mg nedir film kaplı tabletlerdir. Mavi renkli, iki yüzü çentiksiz, baklava biçimli bir görünümü vardır. Piyasa içinde 4 ve 8 tabletlik ambalajlar olarak görülebilir. Bunlar orijinal bir ürünü anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca bandrolünün olup olmadığı da yine kontrol edilmelidir.

İlaç, etkin madde olarak sildenafil kullanmaktadır. Bunun dışında bazı yardımcı maddeleri de her ilaçta olduğu gibi vardır. Prospektüs bilgileri ışığında bunlar aşağıda olduğu gibidir;

 1. Mikrokristalin Selüloz
 2. Dibazik Kalsiyum Fosfat Dihidrat
 3. Kroskarmelloz Sodyum
 4. Hipromelloz (Methocel E 5)
 5. Magnezyum Stearat
 6. Hipromelloz (6 Cp)
 7. Titanyum Dioksit (E 171)
 8. Triasetin
 9. FD&C Blue # 2 Blue Aluminium Lake (İndigo Carmine) (E132)

Vigaroo 100 mg nedir fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adlı ilaç grubundadır. Eğer etkin ya da yardımcı maddelerinden birine karşı aşırı hassasiyetiniz varsa alınmamalıdır.

Vigaroo 100 mg Hangi Durumlarda Alınmamalı?

Vigaroo 100 mg erkeklerde cinsel sorunlara yönelik sunulsa da her durumda kullanılmamaktadır. İlacın prospektüs bilgilerine göre şu durumlarda alınmaması gerekir;

 1. Sildenafil ya da diğer bileşenlere karşı alerjik reaksiyon olması
 2. Butil nitrat ya da amil nitrat gibi, nitrik oksit açığa çıkaran ya da nitrat içeren ilaçlar kullanılması
 3. Riosiguat etkin maddeli ilaç kullanılması
 4. Non-arteritik anterior iskemik optik nöropati hastalığı varsa
 5. Kalp sorunu varsa
 6. Yakın zamanda inme geçirilmişse
 7. Ağır karaciğer yetmezliği varsa
 8. Düşük tansiyon varsa
 9. Retinitis pigmentoza gibi az görülen, belirli bir kalıtsal göz hastalığı varsa
 10. Yakın zamanda kalp krizi geçirilmişse

Bunlara ek olarak Vigaroo 100 mg nedir mide ülseri ya da kanama bozukluğu varsa da dikkatli kullanılmalıdır. İlacın prospektüsünden bu konulara ait ayrıntılar görülebilir.

Vigaroo 100 mg Ne Kadar?

Vigaroo 100 mg fiyatı ne kadar? Cinsel sorunlardan mustarip olanlar, bunun için sunulan ilaçların fiyatlarını da sık sık merak etmektedir. Vigaroo 100 mg fiyat 109 Türk lirası civarında olmakla beraber her sene değişkenlik gösterebilir.

Dolayısıyla almadan önce güncel araştırmalar yapılması tavsiye edilir. Böylece daha net sonuçlara ulaşılabilir.

Vigaroo 100 mg Nasıl Kullanılır?

Her ilaç gibi cinsel sorunlara yönelik sunulan ilaçlar da doğru kullanıldığı takdirde etkisini gösterir. İlacın prospektüs bilgisine göre Vigaroo 100 mg nasıl kullanılır, günde bir defadan fazla alınmamalıdır. Tablet cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce, bir tabletin bütün olarak bir bardak su ile yutulması şeklinde kullanılır.

Vigaroo 100 mg etkisi kaç saat sürer, kişilerin bünyesine göre değişebilir. Bu nedenle aldıktan sonra daha net bilgilere ulaşılabilir.

Vigaroo Yan Etkileri Nelerdir?

Vigaroo 100 mg etkisi sertleşme sorunlarına yönelik bir çözüm olarak görülmektedir. Ancak her ilaçta olduğu gibi bir takım yan etkiler de mevcuttur. Bunlar bilinmiyor, çok seyrek, seyrek, yaygın olmayan, yaygın ve çok yaygın sıklıkta görülebilir. İlacın prospektüs bilgisine göre bazı yan etkileri şu şekildedir;

 1. Nöbet ya da kriz
 2. Ciddi deri reaksiyonları
 3. Görüşte ani azalma y da görme kaybı
 4. Uzamış ve bazen ağrılı olabilen sertleşme
 5. Baş ağrısı
 6. Bulantı
 7. Yüz kızarması
 8. Sıcak basması
 9. Hazımsızlık
 10. Görmede renklerin soluklaşması
 11. Bulanık görme
 12. Kusma
 13. Sersemlik hissi
 14. Burun tıkanıklığı
 15. Görme bozukluğu

Bunların dışında  da Vigaroo 100 mg nedir, yan etkileri vardır. Dolayısıyla bilinçli bir şekilde kullanmak gerekir. Ayrıca son kullanım tarihine dikkat edilmeli, eğer geçmişse alınmamalıdır. Eğer herhangi bir yan etki görüşmüşse kısa sürede en yakın sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

Copyright © 2020 Tüm Haklari Saklidir. | Medikal Sepetim IMG-PAYPAL IMG-VISAIMG-MASTERCARDIMG-EXPRESSIMG-DISCOVER